Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexuálisan, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexuálisan, vagy bármilyen más módon vonzónak tartjátok, ha egy fiatal férfi (huszonéves) teherautót, kamiont vezet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
:D Nem! Nekem ugyanolyan mintha pék lenne
2018. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2018. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

ja, azért udvarolnak a csajok még a potrohos, kopasz, 50-es buszsofőröknek is elől...

Kérdező, itt nem lányok vannak, hanem ilyen genderamőbák.

2018. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Harmincötös Truckdriver tapasztalatit várnánk.
2018. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze ehhez a szexnek. Pont le**arják.... sőt néhány le is néz emiatt minket. Pedig jól keresünk vele és nem vagyunk mind szakadtak. De mosolyt már kaptam meg volt hogy megbámult a lány de nem szálltam ki megkérdezni bejövök e neki.
2018. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Egyet jelent azzal, hogy nem volt elég agya, kitartása ahhoz, hogy tanuljon. Semmi izgató nincs egy tanulatlan tuskóban, aki állandóan úton van, ki tudja hol.
2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó te idióta ökör. Nem vagyunk tanulatlan tuskók,az te vagy mert általánosítasz. Érettségim van,és ez gyerekkori álmom volt mert édesapám is az. Úgyhogy hatalmasat tévedsz. Miért te talán egy cég igazgatója vagy?
2018. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
A kaját bezzeg az arcodba tolod amit mi hóban fagyban néha az életünket kockáztatva kiviszünk a boltba.... vagy az áru szerinted odarepül?
2018. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenek mint te vagytok a legjobban felháborodva ha a kedvenc cuccukat nem tudják megvenni. Kíváncsi lennék a te agyoniskolázott munkádra.
2018. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem kell azért itt összeveszni, emberek. De azt én sem szeretem, ha lenézi valaki a munkája miatt a másikat.
2018. aug. 15. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!