Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnertől így elkaphatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24 kisfarkas kérdése:

Szexpartnertől így elkaphatok valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem (persze már olvasgattam hiv,hepatitis,gombásodás témákról), hogy ha egy szexpartnerkereső oldalról igénybe veszem a hölgy szolgáltatásait,az alábbi módokkal mennyi lehet az esélye hogy összeszedek valami nyavaját?

1. Orál végig gumival,aztán második körben csak kézi levezetés testre?

2. Variáció pedig masszázs kézi levezetéssel vagy aktus gumival?


Kb így képzeltem el,igazából intim helyen borotválni is két nappal előtte kéne mert annyi idő alatt csak begyógyulnak a borotva okozta mikrosérülések a bőrön,és így a nyálban lévő dolgoktól is igyekszem óvni magamat.


Szerintetek? Vagy ez már túl beteges és túl van gondolva?

Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 25. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Hali. En rendszeresen szoktam. En is kicsit hipochonder vagyok, ez nem biztos h problema, jobb felni, mint megijedni.

Egy nem tul jol sikerult kuffantas utan kitalaltam h aidses vagyok. Sajna mikor a csajban mar tovig bennevtam, akkor fedeztem fel h nem epp finom aromat araszt a punoja. A vicc az, h olyan erzesem volt, mintha folytatna is velem ezt maganaeletben. Persze en offoltam inkabb.

Aztan par nap mulva felfedeztem, h kicsit szagos lett a farkincam, ami azert vt fura, mert iszonyat higienikus vagyok. Aztan kijott a szamban egy afta. En idiota elkezdtem nezni a webbeteget es tarsait, es kitalaltam h szifiliszes v hepas vagyok. Elmentem a gondozoba, ott a nover eleg szemet volt, kb elhitette velem h aidses lettem, es ilyeneket mondott h inkabb annak oruljek, mert van annal sokkal rosszabb is. Lenyeg h a vegen 1 honapot vartam a vizsgalat eredmenyere ami termeszetesen full negativ lett. Halal feleslegesen idegeskedtem rajta, mikozben semmi bajom nem volt. Termeszetesen erdemes vigyazni, ha halszagu a punci, hagyd ott a francba. Igy se valoszinu h barmit elkapsz hiszen gumit veszel, de azert megse kellemes egy budos puncit dongetni.

Egyebkent az oldalakon ki van irva h van-e a holgynek egeszsegugyi igazolasa, vannak lanyok, akik meg a dokumentumot is feltoltik a galeriajukba.

A normalisak kozul szinte mindegyik kinosan ugyel h ne kapjon el semmit, kethetente, max havonta mennek szuresre.

Natur francia eseten lehet h el tudsz vmit kapni, de eddig a lassan megszamolhatatlan lanyozasaim soran nekem meg nem sikerult, azt az ominozust is csak beparaztam, mert kellemetlen elmeny volt. Ha megis sikerul beszedni vmit, az altalaban vagy egy natha, v egy par nap alatt kiirthato gomba.

Aktusnal gumi alap, nincs organizmus, ami atmegy a latexon, felteve ha nem lyukas.

En egyebkent elso felvonasnak franciat ajanlok, masodiknak pedig aktust.

Hidd el, a szexpartnerek nagyresze sokkal jobban ugyel a higieniara, mint a random csajok.. peldanak okaert hanyan kefelnek gumi nelkul..

Persze ez kizarolag az otthonrendelosokre vonatkozik, szemetegeto nem jatszik :D

A borotvalast pedig azelotti nap szoktam, de eleg ha csak geppel szeded le, nem szoktak problemazni azon ha kicsit borostas. Igy elkerulheted meg az aprobb serulesek nagyreszet is. De ugy se vt semmi bajom, ha maradt seb a tokomon. Ha netan megis lenne vmi gombaja amit elkapnal, nem attol fuggene h van-e seb rajtad v nincs.

Remelem tudtam segiteni.

2018. aug. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,köszi a választ,meg hogy megosztottad velem ezeket!

Igazából a gumival történő aktus részre visszatérve az miatt parázok hogy pl lovagol rajtam akkor csak lefele folyik a hüvelyváladéka pl és ott a tövénél még véd a gumi de utána nem már szóval ott még lehet valami. 🙂

2018. aug. 25. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gondoltad túl. A legfontosabb, hogy nyállal vagy bármilyen testnedvvel való találkozást kerülni kell. Tehát orál is csak gumiban. A kézi munka belefér. De a natúr francia már nem. Mikor rosszlalnyok.hu -ról találkozok csajjal, mindig így kérem. Van is csodálkozás, hogy csak kézimunka kell, vagy orál is gumiban. De nem érdekel. Fontosabb, hogy jól aludjak.
2018. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!