Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Listerine-nel öblögetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Listerine-nel öblögetek közvetlenül pár másodperccel puncinyalás előtt, akkor elkaphatok valamit?

Figyelt kérdés

Szeretnék kedvezni a lányoknak, de általában csak olyanok jönnek össze velem, akik szinte bárkivel.


A farkamra gumit húzok mindig (tudom, a hpv ellen nem véd de a többi ellen igen), de ha már csúnya és csóró vagyok, nem szeretnék még nemibeteg is lenni.


Van valami lehetőség, hogy úgy nyaljam ki a lányt, hogy ne kaphassak el semmilyen nemi betegséget?



2018. jún. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Segget nyaljad, annak jobban orul kozben ujjazzad a nunijat, akkor csak e-colit kapsz, kis mennyisegben max fosol egyet es meg is usztad a hpv-t :) igazan nincs mit
2018. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első hülyeségeket mond, a segge lyukán is ott van ami a punciján, mivel mikor pisil simán odakeni a bacikat.
2018. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Én nyalok popót meg nunit is. Semmi betegségem sincs mert amugy is nemi beteg vagyok de az nem attol van. Fel eve megallapitottak a szifiliszt sajnos azota csak orallal kenyeztethetek
2018. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Minden nyalás után köpj egyet, a "3 másodperces szabály". Gyorsan csináld, hogy élvezze a nyalást. Előtte igyál kakukkfüves teát, az probiotikum, megelőz a kellemetlen fertőzésektől.
2018. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan fertőtlenítés után nyalogatsz beteg dundukát. Most az a kérdés mennyi ideig véd a listerin?
2018. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség ez az egész.

1.)te mit szólnál ha mentolos szájjal szopnálak?

2.)nem kell olyannak lenned aki mindenkivel szexel, elkaphatsz olyan nőtől is bármit, aki csak egy pasival volt eddig, viszont az a pasi előtte 20al. szóval...vagy nem szexelsz, nyalsz, ujjazol, vagy vállalod, hogy benne van a pakliba ez is.

2018. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!