Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ Fiúk! Ti maszti után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Fiúk! Ti maszti után mennyi ideig nem kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok!
2018. aug. 25. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

5 perc:D for real

Én vagy olyan állapotomban vagyok, hogy egyáltalán nem kívánom és nem jut eszembe, de akkor magamhoz se nyúlok. Nyilván amikor vagy nagyon fáradt vagyok huzamosabb ideig, vagy nagyon magam alatt vagyok. De ha meg ráterelődik a gondolatom, akkor meg folyamatosan kívánom. Ha az adott nap már 4x csináltam is még kívánom, vagy a szexet, vagy az onalizálást. Így nekem ilyen hullámzóan van. Nem lehet pontos idő intervallumokban meghatározni ezeket a ciklusokat, csak szemléltetésként 2 hétig folyamatosan, aztán meg mondjuk egy hétig eszembe se jut.

31F

2018. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szexet? Kb 8-10 óra
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
24N
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Maszturbálás után bármikor készen állok a szexre, sőt, kifejezettem meg is hozza az étvágyam.

30/N

2018. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kb 20 perc , vagy annyi se :D

20/L

2018. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ameddig megtörlöm magam. 23F
2018. aug. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb fél-egy óra.
2018. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!