Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal nem állt fel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal nem állt fel. Mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég oda jutottunk, hogy lefeküdnénk egymással a lakásán, viszont elég nagy szégyen lett a dologból. Nekiláttunk az előjátéknak, minden rendben ment, viszont amire oda jutottunk, hogy felhúzzuk a gumit teljesen elvesztettem az erekciómat. Pont ettől féltem. Már úton arrafele is azon gyötörtem, hogy mi lesz, ha nem áll majd fel, mi lesz, ha beégek. Ezért nem is tudtam annyira ellazulni. Szűz vagyok amúgy.

Az is érdekes, hogy az utcán, vagy bárhol (ahol ugye nem a szexen kell agyaljak) pár csóktól is áll a zászló és nem bírok magammal.

Szerencsére nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel és teljes mértékben megértett és jobb kedvre is derített akkor, ezért nem volt éppen annyira gázos.

Mit kéne/nem kéne következő alkalommal csinálnom? Mit csináljak, hogy ne stresszeljek és ne ezen agyaljak előre?



2018. aug. 26. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig gumi, és ne tervezzétek be az időpontot. Ugyanúgy randizzatok talizzatok, és ha elkap a hév, és alkalmas a hely is, akkor spontán vágjatok bele. Így nincs időd bestresszelni
2018. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, viszont tervezés nélkül hogyan kéne?

Nagyon ritkán van úgy, hogy egyedül vagyunk otthon, és egymásnál tudunk aludni, így következő alkalomkor is egyértelműen meg fogjuk próbálni. Azonkívül az utcán nehéz lenne megoldani a dolgot :d

2018. aug. 26. 01:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Először petting meg orál.
2018. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha agyilag rágörcsölsz, akkor van a gond. A "műszerrel" biztos nincs hiba, tompítani kell. Egy kis likőr vagy más ital segíthet ezen az első alkalommal. De nem sokat, mert akkor az is gond lehet!!! Aztán ha lesz sikerélmény megy majd pia nélkül is!
2018. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez a gond, hogy agyilag rágörcsölök. Nem csak erre, sok más, jelentéktelen dologért is hajlamos vagyok stresszelni.

Ha nem tudom előre, hogy sexelni fogok, akkor nincs probléma.

2018. aug. 26. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el , ha erre gorcsolsz, biztosan bekovetkezik a baj. Csak egyszeruen ne gondolj ra, irtad, szeretitek egymast, gondolom a parod mar nem szuz, szoval nincs min gorcsolnod. Az eleje mindig ilyen, es szepen lassan fejlodsz majd ;D
2018. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!