Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Függ a kijövő sperma mennyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függ a kijövő sperma mennyisége attól hogy mennyire élvezte a pasi az aktust?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2018. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2018. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
igen
2018. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem. Függ egyéni adottságtól, hidratáltságtól, előző ejakuláció óta eltelt időtől, aktus jellegétől. Én pl. műpéniszen lovagolva kiverve nagyobbat ejakulálok és élvezek, mint pusztán művaginával.

38/F/HE

2018. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

igen függ.. azonos körülmények közt, azonos vizfogyasztás, azonos étkezés mellett 2 külön alkalommal először telelőttem a csajt mert iszonyat szexi volt, nagyon aktiv, igazi rįbanc.

viszont a második alkalom olyan volt (mással) h nem igazán foglalkozott semmivel csak h ittvagyok dugj meg aztán mehetsz ahova akarsz jelleggel vett részt a dologban, kb a negyede sem jött, nem is spriccelt csak igy kifolyt aztán jóvan.

tehát igenis nagyon sokat számit a mennyiség tekintetében h mennyire izgalmas a csaj.

2018. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen függ.Valamint ha jobban élvezem spriccel is rendesen.
2018. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy picikét igen.
2018. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az izgalmi állapottól függ. Illetve ahogy észrevettem, ha sokáig elnyújtom, sokkal nagyobbat lövök. Meg persze hányszor élveztem el előtte, hidratáltság, stb.
2018. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, de többségében nem.

Azt is szokták mondani, hogy hosszabbnál nagyobbat élvez az ember. Nálam ez nem így van és ismerek másokat is akiknél nem így van.

2018. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!