Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valakivel történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valakivel történt hasonló, akkor mi a legjobb, amit tehetek?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam, és felmentem egy sráchoz. Nem volt szex, csak petting, meg egy kis orál. A végén a lábamra ment el, majd pár percre rá, megkért, h menjek el, mert ő el fog aludni, és nem akarja, h bárki (szüleivel lakik) meglásson. Már ez elég megalázó volt. Arról nem is beszélve, h jó adag sperma volt a lábfejemen, amit próbáltam letörölni, de a harisnya miatt, csak még jobban szétkenődött, a srác meg sürgetett, így vonakodva bár, de felvettem a cipőmet, és távoztam. Most éppen az első buszt várom, és picit több, mint egy óra múlva érek csak haza. Addig nem veheteme a cipőm, ami tiszta lucsok, és az csak egy dolog, h rohadt kellemetlen, meg majd szétfagy a lábam, de nem tudom, h a cipővel mi lesz. Ki lehet azt valahogy takarítani, vagy már mindegy neki, mert beissza, mire haza érek? Sajnálnám, mert szép kis topánka, de biztos nem tudnám jó szájízzel viselni, azzal a tudattal, h ennek a bunkónak a spermája ivódott a cipőbe... :/ Valaki járt már hasonlóképpen, h spermás lett a cipője, vagy spermás lábbal lépett a cipőjébe? Ha igen, mik a tapasztalatok, mire számíthatok, esetleg mit lehet tenni, h megmentsem a cipőmet? Gondoltam rá, leveszem, de minek, ha már úgy is olyan, és így is majd szét fagy a lábam. Meg a fekete harisnyán is igen feltűnő, a két tenyérnyi folt, így legalább a cipő takarja egy picit... :(

Összességében jó nagy szívás volt ez az este, én is jó hülye voltam, de ezt egy életre megjegyeztem! Soha többet random pasi, mert akárki lehet, róla sem gondoltam, h ilyen bunkó, h kérdezés nélkül a lábamra durrant, utána meg elzavar úgy ahogy vagyok... :( De meg is érdemlem, ha ilyen felelőtlen vagyok. Bocsi, h ennyit írtam, csak a pia beszél belőlem, meg az unalom várakozás közben.. Lényeg, h ha lehet szeretném legalább a cipőt megmenteni, ezért ha valakinek van hasonló tapasztalata, légyszi ossza meg velem. Köszi



2018. jún. 23. 05:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nedves szivaccsal töröld ki, néhányszor ismételd meg (a törlést!). :)

Nem is baj, ha mindig eszedbe jut...

2018. jún. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Szépet álmodtál,jó reggelt!
2018. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nedves szivacs elég lesz?! Valami tisztító szer esetleg? Csak egyszer érjek haza, kíváncsi leszek sikerül e kitisztítatni. Utána egy fóró zuhany, és estig fel sem kelek! Jaja, ezt nem felejtem el egy darabig, túl naiv voltam, azt hittem rendes a srác, és tudunk egymással mit kezdeni... Pedig hányszor megfogadtam már, h buliban nem ismerkedem... :/ De inmentől kezdve ez már valóban komoly vissza tartó erő...


2-es, bárcsak álmodtam volna! De sajnos az élet sokszor durvább dolgokat képes produkálni az álmainknál. Ezért is hallani sokszor, h "ezt még a legvadabb álmomban sem gondoltam volna".

2018. jún. 23. 06:06
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy anti-Hamupipoke tortenet!


Kerdezo, ezen a nok tobbsege atesik, ne utald nagyon magad masnap...

2018. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ne írjatok privátot, úgysem válaszolok! Most egy darabig nem is akarok pasiról hallani! Amúgy is a kérdésem lányoknak szólt, h valaki járt e már hasonló képpen, illetve, h tudok e még valamit kezdeni a cipőmmel... Ezen kívül más nem érdekel, mert fáradt vagyok, zúg a fejem, fáj, fázik, és dzsuvás a lábam, szégyenlem is magam, a busz is lassan halad, szóval nem, nem akarok még privát üzeneteket is. Csak azért vagyok még az oldalon, mert nem szeretnék véletlen sem elaludni, és tovább menni.


Aki azt írta, h ne leheljek másra: ad 1, miért tenném?! Ad kettő, a számba nem ment semmi olyan, ami kellemetlen lenne, de ha ment is volna, már elszívtam 2 cigit, és bekaptam egy rágót. A lábam na az tényleg gáz most. De ezt inkább hagyjuk is, ha haza értem makd rendbe kapom mindenem, és próbálok nem túl sokat gondolni erre a kis megtévelyedésre.

A koromat nem árulom el, csak annyit, h 25 és 35 között vagyok.

2018. jún. 23. 06:57
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem másnap, hanem még aznap. Majd miután aludtam, meglátjuk mi lesz. Most sem utálom magam, csak épp megint csalódtam a pasikban... Persze, ha nem megyek bele a dologba, akkor nem járok így. Vagy, ha picit több tartásom van és nem megyek el vele, csak számot cserélünk.... Felelőtlen voltam, pórul jártam, de tanultam belőle! Ennek így kellett történnie, h később előnyt kovácsolhassak belőle, ha a helyzet úgy hozza.
2018. jún. 23. 07:04
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem rosszul reagáltál. Ha ilyen eset van, akkor sürgethet a pasi akárhogy, megmondom neki, hogy nem úgy megy az! Nem érdekel engem, ha meglátják a szülei, ha ennyire gyerek, miért hozott fel? És engedély nélkül megyek a fürdőszobába, magamra zárom az ajtót, és szép kényelmesen lezuhanyzok, megmosom a harisnyát, szívatásképpen még hajat is mosok, és megszárítom. Akár két órát is bent elvacakolok direkt az ő kedvéért, ha már ilyen bunkó.

Persze piásan nem lehet olyan jól gondolkodni.

Aztán még az anyja előtt odavetném neki, hogy nem voltál valami nagy szám, csak csalódás.

2018. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
küldj egy fotót és akkor elhiszik. nem minden pasi ilyen bunkó, máskor nyugodtan mond hogy legalább had mosakodj meg.
2018. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj

De most nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek

A srácot és téged se minősítések inkább mert letílt a GYIK



Nézd topànkádnak nem lesz baja ki lehet kézzel mosni

De ha valami Deichman-os ilyen olyan bőr akkor vegyél hozzá tisztító habot és a Csíny letudva !

Nah minden jót Aranyom Máskor legyél okosabb

24N

2018. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kielégített a srác? 😂
2018. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!