Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mit gondoltok a videóban elhangzottakról? Szerintetek komolyan gondolja a csaj, amiket mondott?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xexVHTUPWUY

Légyszi nézzétek végig, mert lényeges dolgokról beszél. Szerintem csak a nézettség kedvéért adta elő ezt a süket dumát. Nem létezik, hogy van csaj - akinek már legalább 3 pasival volt szexuális viszonya - komolyan ezt gondolja. Ha így lenne, akkor én tökéletesen ki tudtam volna elégíteni az összes exemet és nem dobtak volna azért, mert a többségük semmit nem érzet a péniszemből és arra panaszkodtak, hogy lötyög bennük a farkam.



2018. aug. 26. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En egyetertek a videoval

Tenyleg mi dig a merete a penisznek ha a no csak csikoi orgazmussal tud elelvezni.

A behatolas a ferfinek fontos es a fajfentartas miatt :-D

Ahhoz meg csak annyi kell h be tudjon hatolni es kepes legyen ejakulalni. (no meg az idozites)

A kielegules noi szemmel akar orgazmus nelkul is megtortenhet. A kielegules tulkep egy "jol laktam" allapot.

2018. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Szintaktikai, szemiotikai és egyéb hibák IS vannak a szövegében. Komolytalan NÉPBUTITÓ liba, aki azt mondja amit a népség hallani akar. Szórja az álomport. Marketing fogás.


Arról pl nem beszél, hogy a farokmérés orvosilag hogy működik, pedig lényegesen torzithatja az eredményeket

2018. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
én mindig azt tapasztaltam hogy a nagy farkam tetszik a lányoknak
2018. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A homo sapiens sapiens pénisz méretének magyarázata ami a leginkább elfogadott, de ezt sem osztják nagyon sokan igenis a megtermékenyítés miatt alakult ki. A párzási szokások miatt.

Ez elmélet szerint, mivel nincs monogámia, így az adott hímnek ki kell szorítania az esetleges bennlévő másik hím ondóját. A makk hangsúlyossága is emiatt van, mert hogy ebben is eltér a többi emberszabásútól. Azért ostobaság ez, hiába osztják sokan, mert pont hogy benntartja. Éppen ezért ezen az úton elindulva értelmesebb, hogy az ondó legnagyobb mennyiségét tartsa közel a méhszájhoz, egyfajta belepumpálás.

Egy másik szintén logikusabb elmélet, hogy a nagyobb hossz és szintén az emberre jellemző keményebb erekció nagyobb nyomást és kilövellést eredményez. Ez is szimpla fizika. Így biztosabb az egy aktusnál lévő megtermékenyítés.

A gorillának amúgy a legkisebb, de a heréje és a prosztatája is. Mivel a gorillának fix háreme van és csak ő párosodik velük, így megteheti a luxust, hogy nyugodtan rengetegszer párosodik a nőstényekkel és nem baj ha nem termékenyül meg elsőre. Amúgy kivétel nélküli párhuzam van az emberszabásúak ilyen traitjei és a szexuális szokásaik között. 3:50-ig néztem még csak, de már egy eget verő ostoba megállapítást hallottam. Nem tudom, hogy mennyit fogok még

2018. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit te írtál azt harangozásnak hívják. Intimtornával lehet kezelni. :)

De a nyalástól, ujjazástól is el tudunk menni akár 2 perc alatt. De igenis szeretjük ha ennek ellenére érezzük magunkban a pasi farkát, hogy igen ott van és jó érzés.

Ez ugyan olyan, mintha szexelnél valakivel de nem éreznéd, hogy benne vagy. Tudod, hogy benne vagy, de nem érzed.

2018. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!