Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti már voltatok a rosszlányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok a rosszlányok.hu-ról olyan prostinál akinél le van tiltva az értékelés és a megjegyzések?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akihez el szeretnék menni. Ekzotikus görög félvér nehézbombázó. Ha voltál olyannál akinek le volt tiltva az értékelés, ott milyen volt ? Azt kaptad amit szeretnél vagy volt valami sumákolás a háttérbe ? Az ilyen "szerezz barátnőt" és hasonló agymenéseket kérlek mellőzzétek. Kíméljük egymás idegrendszerét így vasárnap délben.

2018. aug. 26. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Egzotikus, félvér, görög = átlag magyar cigánylány

Feltehetőleg ezért nem is enged beszámolót, mert kiderülne mennyire nem görög

2018. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván azért van az adatlapján hogy görögül is beszél.
2018. aug. 26. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sok lánynál nem lehettél, ha ennyire naiv vagy :)
2018. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na erre a nore kivancsi kennek, lecci priviben ird meg a nevet :)
2018. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Privátban küldöm nektek. Majd írjátok meg hogy mi a véleményetek.
2018. aug. 26. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Voltam mar lanyokkal az oldalrol, ilyenekkel is. Tapasztalatom, hogy aki nem enged beszamolot irni ott mindig valami gaz van. Ez kb 90%ban tuti!


A csajt nekem is elkuldheted priviben. Lehet h voltam mar nala.

2018. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogyhogy nem enged valaki értékelést. Sokkal nagyobb hátránnyal indul a mezőnyben, mint a többiek. Eleve bizalmatlanok vele, eleve el se mennek hozzá.
2018. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolso: dehogy bizalmatlanok, sokan raboknek egy jol kinezo nore, nem sejtik hogy valszeg atveres lesz.


En videkre nem is mennek, egyszer ugy lehuztak, hogy az adatlapjan minden volt de utana orultem, hogy szex lett belole :D

Es ott volt a beszamolo, csak en nem neztem. :)


Ez a no nem ir semmit, hogy mit vallal, ez mar alapbol gyanus, annyira gorog mint en a szoke a hajammal es kek szememmel, es majd orulsz ha egyaltalan gumival ket mp-re bekapja a farkad. :)


Pesten se mind szavahiheto, de videken sztem tobbsegben vannak sajnos. :(

2018. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
És amikor a prosti írja oda a kamu beszámolóit?? Erre nem gondoltatok??
2018. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso: ezert van rangsorolasa a beszamolo iroknak, ha kezdok irogatnak csak egy nohoz az szinten gyanura adhat okot :)
2018. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!