Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Párom orális kényeztetésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom orális kényeztetésnél nem mutatja visszafolytja mielőtt elmegy. AProblémát lent olvasd. Van/volt valaki már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Mielőtt orgazmusa lenne a Páromnak Orális kényeztetetésnél, nem mutatja semmi jelét, nem lehet rajta észrevenni hogy mikor fog elélvezni, és én mikor feladom, mert úgy érzem nem jó amit csinálok, akkor bezengi, hogy már majdnem elment.

Borzasztóan bosszant, hogy sosincs sikerélményem, pedig már most lesz 3 éve hogy együtt vagyunk.


Rákérdeztem, veszeekedtem is vele ezért, az volt a válasza hogy régen mindig kimutatta mikor megy el, sóhajtozott és kinevették a nők, meg szekálták, hogy jajjj de aranyos, és ez miatt gátlásai vannak.

Nem tudom mit csináljak, én már mindenhogy próbáltam érzékelni mikor élvez el de egyszerüen nem lehet, pedig én sem vagyok kezdő.

Eddig a volt párjaimat gond nélkül kielégítettem, tehát nem velem a baj, és ezt a mostani párom is megerősítette.


Szerintetek mi a francot csináljak, már nincs ötletem, nagyon lelomboz ez és már a kapcsolattól is lassan elmegy a kedvem.



2018. aug. 26. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már a kapcsolattól is el megy a kedved akkor hagyd a francba
2018. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez miatt nem érzem úgy hogy én meg tudok neki adni mindent, ki tudnám elégíteni. Nekem fontos ha valakivel együtt vagyok, hogy midenben maximálisan elégedett legyen. Sosincs sikerélményem, veszekedésbe fajulnak az ilyesfajta kezdeményezések, mert idegesít, hogy a volt k**rvái miatt van most problémánk és nem is akar változtatni
2018. aug. 26. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelezze érintéssel, ha máshogy nem akarja.
2018. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan típus vagyok, hogy nem nyögdécselek, hörgök orál közben de sosem volt ebből gondom. Szoktam közben mellet, feneket simogatni vagy finoman a partner fejét fel le mozgatni a farkamon.

De egy se panaszkodott rám emiatt.


Prostiknál aki nem vállal szájba finisht olyankor meg úgy jelzem hogy finoman a kezét simogatva mondom hogy így oké, vagy mindjárt már veszi is ki a szájából és irányítja testre

2018. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kommunikáció sokmindenrejó pl erre is!

Nem aszt mondom h kérdezed minden pillanatban de né ha néha kérdez rá hogy közel van az orgazmus vagy még nem.....

2018. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegye a fejedre a kezét és fogja...
2018. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Vagy a párod nem ismered-szereted eléggé vagy az orális szexel van problémád... (?)


Nem kell jelét adnia, azt lehet érezni, "hol jár" a partner,

De ha jól csinálod akkor nem olyan hosszú idő az, hogy elmenjen a kedved....


43/N

2018. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi a baj.

Azt írod hogy feladod már és akkor mondja hogy mindjárt.

Miért adod fel ezt nem értem, megunod vagy sokàig tart?

Ha nem jelzi akkor miért nem lehet végig csinálni.

Nem lehet észre venni mikor fog elélvezni???

Furcsa de ha majd elélvez addig tartson a szex!!!

Nálunk se jelezzük egyikünk se hogy mikor fogunk elélvezni, de addig tart a szex amíg mindkettőnknek jó lesz .

2018. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszerüen semmin nem lehet észrevenni és mikor már 1 órája kínlódsz vele és csak van mint egy bábu... másoknál mindenkinél éreztem észrevettem.Meg már rám is kihat pszichésen és eleve úgy állok neki hogy már megint nem fog sikerülni biztos. Az is a baj amit mondott hogy tul sokat elégitette ki magat regen és a saját kezéhez van szokva.Tiszta kín már ez az egész...
2018. aug. 27. 19:04
 10/10 A kérdező kommentje:

Siiiiiikerüüüüült :D

Csütörtökön.7

Nem fogta vissza magát véégre hát nem kell leváltanom :D

2018. szept. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!