Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30F hasonló korú nőktől:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30F hasonló korú nőktől: Zavar-e Titeket a túl sok sperma?

Figyelt kérdés
Váltott partnereim vannak. Orális kényeztetésnél sajnos rengeteg szokott lenni a spermám. Volt már olyan hölgy aki örült ennek,de van akinek ez gusztustalan. Ti hölgyek általánosságban hogyan vélekedtek erről? Inkább maszturbáljak néhányat a randik előtt? ... Ha oldottabban megy privátban,ott is jöhet válasz.

2015. júl. 28. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Váltott partnereim vannak."

Alkalmi kapcsolatban a nők kevésbé toleránsak, ha valami nem tetszik, azt bizony szóvá teszik. Stabil kapcsolatban ez nem téma: azt szeretjük, ami van, mert a partnerünket szeretjük, nem a szexuális sajátosságait.

Ezen kívül: ha már eleve tudod, hogy minden nőnek más az ízlése e téren, és eleve nem egy partnernek kell megfelelni, hanem mindig az éppen aktuálisnak, így számomra értelmezhetetlen a kérdés.

Ja, és tapasztalataim szerint a maszturbálással nem csökken a sperma mennyisége. Párom sokszor harmadjára-negyedjére ejakulál legnagyobbat.

2015. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat,a váltott partner esetemben csupán annyit jelent hogy nem állandó sok éves kapcsolatban élek. Az elmúlt kb 10 évet felölelően ez jelenthet akár 1-2 éves,de ugyanúgy néhány hetes kapcsolatokat is.


Nekem csökken mennyiség az ejakulációk alkalmával,ez igen egyszerű biológiai tény. A termelődésnek megvan a maga intenzitása,ez egy ember esetében sem működhet máshogy,a párod csoda dolgokat tud. :) (leszámítva azt az esetet ha csaptok bemelegítésnek két gyors kört,aztán 3. körben egy kb 1,5-2 órásat)


Mindazon által átjött azért a lényege a válaszodnak. Köszönöm szépen.

2015. júl. 28. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

ha finom akkor jó ha sok van,ha nem finom akkor egyértelmű,hogy nem jó.

a mostani barátomé,fini,és elég sok van neki (szerintem),úgyhogy nekem jó.

bár csak 22 vagyok.

2015. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Finom? Azt hogy a fenébe? Persze én nem tudom az enyém milyen,nem szoktam kérdezgetni,de sosem hallottam még senkitől hogy az lehet egyáltalán finom. :) A filmekben persze jól eljátszák,de elviekben ez mindig kissé dohos,kaparós,kesernyés izű. Avagy nem?! :)
2015. júl. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!