Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítséget kérnék, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék, szerintetek ez elévült, van rá mentség?

Figyelt kérdés

Egyszer 9 -10 évesen mondhatni volt egy meleg kalandom. Nem tudom a mai napig megmondani miért történt, egyszerűen bekattantam/ bekattantunk. 5 percig nem tartott az egész és utána nagyon mély bűntudatom volt. Rövidzárlat volt. Nagyon félek isten ezért majd megbüntet. Ez a napokban jutott az eszembe eddig módszeresen próbáltam magamban elnyomni. Egyénként a nőkre gerjedtem, nem tudom és nem is értem mi volt ez.


Szerintetek egy 9 évesnél ez a biszexualitás jele?

Veletek történt ilyen?

Ettől rossz ember vagyok?

Bűnös??

Ha barátnőmként megtudnád mit szólnál?

Vagy ez már elévült?

Ilyesmin mindenki át megy?



2018. aug. 27. 00:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Néha már az öngyilkosság is megfordul a fejemben.
2018. aug. 27. 00:38
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy bűnös, és Isten egyébként is szeret minket, a gyermekei vagyunk mindannyian; 2. meg , miért tudná meg a barátnőd? Ja meg ezt állítólag Jézus mondta, hogy nincs rossz ember, csak tudatlan; tehát így se lehetnél bűnös. Mert őket meg tanítani kell, de énszerintem nem követtél el senki ellen semmi rosszat, úgyhogy nincs mitől tartanod, ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Ezt a dolgot ha jó volt akkor őrizd meg magadban, ha meg nem ,a kkor hagyd ott a múltban. Szerintem ez ennyi, barátnődnek erről nem kell, hogy tudomása legyen, de amúgyis , gyerek voltál, azok néha tlaán csinálnak hülyeségeket. Szal néha belemennek hlye dolgokba. Ha viccesnek találod, akkor meg nevess rajta nyugodtan, ha szép emlék volt örülj neki, ha nem , akkor töröld ki az emlékezetedből. Amúgy ezt te tudod eldönteni, hogy most akkor végülis biszexuális vagy-e. Hogy megnéznél-e egy veled azonos neműt úgy. Ezt te tudod magadról, te érzed magadban, hogy most mit érzel, hogy állsz ehhez a dologhoz. Vagy csak veled ellentétes neműeket csodálsz, vagy pasikat is megnézel, és pasit is el tudnál képzelni élettársadként?
2018. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!! Lazítsál már, ez nem olyan nagy tragédia. Ne bántsd magad, szeresd magadat, fogadd el önmagadat a múltaddal együtt; ez nem egy olyan egetverően rossz dolog, amivel ne lehetne szembenézni. Nem ártottál vele senkinek, akkor ne bántsd magad.
2018. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Istent hagyd ki ebből az egészből. Senkinek nem tartozol elszámolással a nemi orientációdért. Ha isten számodra megkerülhetetlen, mert annyira erős a vallásosságod, akkor gondolj arra, hogy már a pápa is azt mondta, hogy isten a melegeket is szereti, mert tőle kapták ezt a vágyat. Ennyit erről. Ha hiszel a keresztény istenben, akkor abban is hinned kell, hogy úgy fogad el, ahogy vagy.


2. Ha nagyon zavar, egy iskolapszichológussal érdemes lehet róla beszélni, ő senkinek nem mondja el, viszont segít megérteni, mi történt.


3. Igen, sokan átmennek ilyesmin. Az emberekben van kíváncsiság, ilyenek vagyunk. Hogy követhettél volna el bűnt 9-10 évesen, amikor még kisgyerek voltál, és csak a kíváncsiság vezérelt?


4. Barátnőd helyében én semmit nem szólnék, gyerek voltál. Az a kérdés, hogy ma hogy hat ki az életedre. Ha ilyen gondolataid vannak, hogy ártanál magadnak, mindenképp beszéld meg egy szakemberrel. Kapásból itt van egy, amit találtam:


[link]


Felhívhatod, és névtelenül elmondhatod a sztoridat. Ne aggódj ezen ennyit, természetes dolgok ezek. Nem tudom, mi történt pontosan, de beszéld meg valakivel, dolgozd fel.

2018. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy emlékszem semmi komoly nem történt. ( Csak ez az emlék annyira mélyen belém van vésődve és most előtört. )

Egyébként csak nőket nézek meg, férfitársaimra nem tudnék így tekinteni.

2018. aug. 27. 00:56
 6/14 A kérdező kommentje:
( legalábbis eddig így gondoltam :D)
2018. aug. 27. 00:58
 7/14 anonim válasza:

Ez leghamarabb csak gyerekkori erdeklodes es probalkozas volt. Abban a korban meg nem nagyon van kialakulva a homo vagyakozas. Felejtsd el. Kellett volna anyadtol inkabb ket pofon. De ha anno nem adott, mar mindegy :D

Felejtsd el es ha most a noket kivanod, akkor eld szeen a hetero eleted es ezt tartsd magadban orokre.

A vallasi reszebe en nem megyek bele. Ha annyira zavar, gyond meg, de nem folytatom.

2018. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban elég szabados és csapodár nevelést kaptam :(
2018. aug. 27. 01:16
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

9 èvesen nem úgy fogtad fel a dolgokat, mint most, sok hülyesèget csinálunk gyerekkorunkban.

Mit szolnèk, ha ez kiderülne a pasimról? Semmit. Az exem biszex volt, imádtam. Lassan már feltètelnek tartom, hogy a pasim az legyen.

Szóval nyugi, ember vagy, akkor gyerek voltál, mindenki követ el ostobaságokat, ettől biszex sem leszel.

2018. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Isten mentsen meg az ilyen valláskárosultaktól...
2018. aug. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!