Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nagymellű lánynak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagymellű lánynak egy ici-picit lóg a melle az még bele fér? És a nagy mellbimbó udvarról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy a köldökéig. :D

2018. aug. 27. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon bejön kategoriába sorolható!!
2018. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik nagyon
2018. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én vizuális típus vagyok, szóval látnom kell, hogy nyilatkozni tudjak róla.
2018. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az majdnem mindig lóg. Semmi bajom vele, ha még csak kicsit lóg, az természetes.

A nagyon nagy mellbimbó udvart viszont nem szeretem. Attól függ, hogy mekkora. Ezt így nem tudnám megmondani.

Én nem kérem, hogy a tiedet mutasd meg, de valami hasonló képet linkelhetnél, hogy nagyjából milyenre gondoltál. Biztos találsz olyat, annyira nem nehéz

2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kb mint az övé.

[link]

2018. aug. 27. 17:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy mellbimbó udvarú mellek tetszenek sőt izgatónak tartom és keves ilyen nő van!
2018. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezzel még nincs baj. Meg eleve nagyon világos az udvara, így kevésbé látványos, hogy nagyobb, de amúgy sem vészes. Ez még esztétikus. Az is sokat számít, hogy merre néz. Mert lóghat valami úgy, hogy rendesen lefele néz és úgy nagy bimbóval már tényleg olyan amit szoktak mondani. Én utálom azt a kifejezést, meg mindenre rámondják azok akik a kis mellet szeretik. Tőgy
2018. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szóval ne aggódj miatta! Garantálom, hogy rengetegen élnek-halnak majd érte
2018. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez abszolút bejön főleg mikor szex közben körmérkőzést játszanak a bennmaradásért 😃
2018. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak attól félek, ha esetleg leveszem a melltartót akkor meglepődnek, mert azért az elég sokat dob rajta. Anélkül meg nem járhatok. :D
2018. aug. 27. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!