Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nagymellű lánynak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagymellű lánynak egy ici-picit lóg a melle az még bele fér? És a nagy mellbimbó udvarról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy a köldökéig. :D

2018. aug. 27. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy dob rajta, de ezzel mindenki tisztában van. Én ennél sokkal rosszabbtól félnék. Gyakran az sem látszik melltartóban.

De ez tényleg vonzó, szóval tényleg ne aggódj!

2018. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene!
2018. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
azért vigyázz, hogy biciklizés közben bele ne akadjon a küllőkbe! :D
2018. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Gondolom első ránézésre látszik hogy teltek a dudáid , olyan fickó nem közelít akit nem izgat . Aztán ha levetkőzöl és bámulja meg feláll a bréje nyert ügy . Ezt tudod fokozni ha elmondod ismerkedéskor nyíltan hogy szereted ha szívják és fogdossák a nagy bimbóidat ...
2018. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A puncid is hasonló? ;)
2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem :,D
2018. aug. 27. 20:39
 17/21 anonim ***** válasza:
A képen lévő nőnek nem ici-picit lóg a melle,hanem eléggé,de nem vészes.
2018. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem olyan, mint a linkelt nőnek, még a bimbim is, csak az enyém jobban látszik mert ennél rózsaszínebb, a melleim viszont hófehérek és így kontrasztosabb. Talán kisebbek is az enyémek, bár ez nálam ciklustól függ. Mindenesetre, a barátom nagyon szereti őket, puszilgatja, markolássza, pedig nekem is sokat dob rajta a melltartó. És nekem is sok bátorság kellett, hogy fesztelenül mutogassam neki őket, de manapság már pucéron vagyok itthon 0-24 és már eszembe sem jut, hogy jaj, a mellemet takarjam le pl félüléskor amikor úgy szépen lefolynak oldalra...:D Szóval ne aggódj, ha te nem is tudod megszeretni őket(èn nem kedvelem őket, de már megszoktam és nem zavarnak), a barátod vagy partnered biztosan szeretni fogja, ha kedveli a nagyobb melleket. Ha meg egy lógósabb, nagyobb mellbimbójú mell miatt nem kíván téged, akkor ott egyébként sem volt részéről komoly a dolog.

22l

2018. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
És neked élőben is ennyire szét áll a melled mint a képeken látható csajnak?
2018. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A képen lévő csaj nagyon dögös. Ha te is így nézel ki, akkor imádni fog a pasid.
2018. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!