Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy normális divatos, fiatalna...

Egy normális divatos, fiatalnak való kocsira, rá kell áldozni minimum 2 milliót? Az alatt nem is érdemes nézelődni gondolom.

Figyelt kérdés

Olyan autók vannak tömkelegével 2 millió alatt, amit egy családos embernek tudnék elképzelni.

Ami már 2literes benzines, és szép formatervű szedán, lehetőleg még hátsó kerekes is, néha bohóckodni vele, akkor rögtön kiesik az ez alatti ár szegmens.


3-as bmw-ből 318i és 325i van 2 millió alatt, viszonylag elfogadható km-el, és nem is túl régi


Viszont pont egy bmw-t? Ha az eszemre hallgatok elkerülném őket, de a kinézetük meg a hátsó kerék illetve az erős konstrukció az ami mellette szól.


2017. dec. 23. 22:51
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:

"rá kell áldozni minimum 2 milliót? Az alatt nem is érdemes nézelődni gondolom."


Szerintem eloszor állj mar neki valoban nezelodni mert a kerdesed alapjan te ilyet még biztosan nem csinaltal!

2017. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg vezetni aztán gondolkozz erős hátsó kerekesben.
2017. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 crudy ***** válasza:
Olyan auton fogsz vezetni tanulni, vagy tanultal esetleg ami elsokerekes. Nem nagy kulonbseg a hatsokerek hajtas sem de ha eros autod van vagy csuszik az ut akkor teljesen idegen lesz a mozgasa. Ezt elosszor meg kell tanulni. Ketliteres hatsokerekes boooooven van ketmillio alatt. Az h szepformater.. az mindenkinek mas. Neked mi? Harmas Bmw? Nekem 124. Ha bmw akkor van 320, 323, 325, 328 es 330 ketmillio alatt ami igazan vallalhato. E46 vagy e36. Az otosek olcsobbak e39 is boven van ketmillio alatt. 740i e38 is van ketmillio alatt. W211 200 is akad. Regi merci is boven van. Coupe merci is van ketmillio alatt. Multkor lattam egy 1990es camarot ketmillio alatt ami meglepoen szep volt. Nekem is az az erzesem h meg semmit nem nezelodtel mert akkor talaltal volna. Az igaz h kicsi a kinalat a hatsokerekes teren de legalabb 2 literes auto ketmillio alatt rengeteg van.
2017. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:
Lexus is200
2017. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy "normális" fiatalnak krvára nincs szüksége kétmillás verdára, elég neki egy megbízható, egyszerű vas harmadannyiért, a többit meg elissza.
2017. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MX-5?
2017. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy normális fiatal nem hátsókerekes szedánt vesz amivel rutintalanul akar néha arcozni. Hanem vagy vesz egy komolyabb megjelenésű szedánt, ami sugall valamit, vagy vesz egy sportos coupe-t, hothatch-et stb, ami meg szintán más üzenetet hordoz
2017. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az mx5-el sem volna baj ha nem lenne kicsike az egész autó.
2017. dec. 26. 01:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy G astrám van, ugyan nem hátsó kerekes és nem megy mint az állat de a céljaimnak megfelel, 500 ezer volt
2018. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy "normális divatos, fiatal" :D
2018. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!