Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cici szexet szeretitek fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cici szexet szeretitek fiúk?

Figyelt kérdés

Van valami perverz dolog amit eddig nem próbáltatok ki, de kiszeretnétek? Adjatok ötleteket. :)

24L



2018. aug. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Elég sok ilyen van, de szinte mind a bdsm-be tartozik

F

2018. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt még benne részem, de annyira nem is vonz a dolog. Inkább a cici csókolgatás és simogatás ami sokkal jobban tetszik.


Sok ötletem lenne, hogy mit lenne jó kipróbálni de igazából egyáltalán nem biztos, hogy annak az illetőnek ezek tetszenének akivel ki akarod őket próbálni.


Én például amit még nem éltem meg, de nagyon ki szeretném próbálni az, hogy amolyan kínzást éljek meg. Ez alatt arra gondolok, hogy akár a kéz kibilincselése és a lány pedig úgy mozog a farkamnál, hogy nem történik egy ideig behatolás. A puncijával ráül és oda vissza mozog rajta, közben simogatja és csak húzza az időt és úgymond megkínoz, hogy a puncijához dörzsöli és mégsem tehetem be. Közben néha áttérhetne arra, hogy csak kézzel vagy a lábával simogatja és közben ráülne az arcomra. Ez folytatódna ameddig csak bírom, hogy el nem élvezzek és a legvégén pedig, mikor már épp elélveznék akkor ráül és benne élvezhetek el.

2018. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha a csaj kellően nagy méretű mellekkel rendelkezik, akkor igen.
2018. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam. Optikailag jobb, mint érzésre, de azért jó.
2018. aug. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem izgat kicsit, de meg nem volt benne reszem, es aggodom a meretem miatt kicsit 15,5 hosszu , 4 cm vastag
2018. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A ciciszex nagyon jó :) Főleg utána a lány nyakába élvezni :P
2018. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eloszol kezzel simogatni, markolaszni, bimbokat gyengeden csavargatni. Majd puszilgatni nyalogatni, beletenetni a fejem, bimbokat szivogatni, harapdalni, cuppogni. Mindezt jo hosszassan, hogy felizguljon a partner, majd kozetenni a farkamat, megkerni, hogy szoritsa ossze a cicikkel, es attol fuggoen, hogy hogyan szereti, gyengeden, vagy erosen, jol mellbekurni, a vegen oda loni, ahova keri.
2018. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom. :D
2018. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ÉrettFfi ***** válasza:
0%
Kis de szép mellű szeretőm elélvezett a melle kényeztetésére. Majd azt kérte, hogy a másik se maradjon árván
2019. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!