Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/hölgyek titeket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/hölgyek titeket mi izgat fel? Ha egy srác szűz vagy nem? 22/F

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgató, ha szűz. Csak ne legyen pszichopata...
2018. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont mintaz #1 leírta. Ha tetszik akkor nagyon is izgató hogy szűz.
2018. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

22 évesen már valami baj van az illetővel ha szűz.


Az, hogy "baj" nem úgy értem, hogy mentálisan beteg, 160kg vagy van valami nagy defektje.


.... csak ... úgy átlagosan véve, ha valaki nem jut el arra a szintere 22 éveses, hogy egy lánnyal lefeküdjön valószínűleg nem tipikusan a lányok álma.


Most erre lehet azt mondani, hogy vannak normális fiúk akik várnak és csak a megfelelővel fekszenek le .... de én ismerek olyan mérnöki szakokra járó okos és a lehető legnormálisabb fiúkat, akik rég előtte elveszítették. Meg ebben az esetben sem állná meg a helyét a 22/F.


Szóval egy 22 évesnél már valamilyen defekt van, de nem feltétlenűl akkora hogy kifejezetten taszító legyen, csak nem olyan, akire valaki felizgulna.

2018. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szűz :)
2018. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy szűz, hogy minden más klappol az életében.

Nem lelki defektes.

2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tetszik ha szűz, de nem ez a döntő tényező.
2018. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én fiú vagyok de nekem édes mindegy lenne hogy szűz vagy sem. A lényeg hogy hogyan viszonyulunk egymáshoz.
2018. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#3 és akkor szerinted most mit kéne csináljak?? Nem tagadom nem szexeltem még soha egy lánnyal se mert én mint egy szerencsétlen hülye sajnos ilyen istenverte adottságal áldott meg aki tele gátlásokkal ! Ja és van benne valami amit irtál hogy 'taszitó" is vagyok emellett még szerintem ronda is vagyok egyes csajnak a szemébe ! Szóval nem mondasz hülyeségeket testvérem !! Inkább elmegyek egy olyan tipusú csajhoz aki valóba megadja mind azt amit egy normális csaj nem adna meg ! Rá szánok egy bizonyos összeget és ennyi ! Az se érdekel Ha elkapok valami bajt ! akkor elkapok de legalább élveztem a dolgot !!!!!
2018. aug. 28. 21:43
 9/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Oké, a kérdező valóban defektes, de egyébként léteznek olyanok is, hogy azért nem veszítette el, mert várni szeretne mondjuk kapcsolatra. Alkalma viszont lehetett volna, de nem élt vele. ( Ritka, tudom. )
2018. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt, és nem élvez el 5 percen belül, az izgat.
2018. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!