Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probléma lesz ez hosszútávon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lesz ez hosszútávon?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Van, hogy csak hétvégén találkozunk, de gyakran hétköznap is és akkor is van szex.


Most eljöttünk nyaralni, itt vagyunk szombat óta és eltelt 3 nap, egyszer szeretkeztünk, de ő este 10re már hulla, mindig fáradt. Persze sok a program, megértem ha nem pörög egész nap.


Ő mondta nekem, hogy most, hogy sokat együtt tudunk lenni, minimum napi 1x nagyon szeretné, ehhez képest itt van egy 27 éves életerős fiatal férfi és ő este 10kor max kinyal, de ő fáradt.


Nagyon magára vette mikor ezen problémáztam, mert pihenni vagyunk itt, nem stresszelünk és én kívánnám a szexet, de ő bealszik.


Mondtam neki, hogy ha nem kíván, vagy velem van a gond akkor mondja meg, de mindíg nyugtat, hogy semmi ilyenről nincs szó, csak így nem tudna úgy teljesíteni.


Kérdeztem ,hogy az e a probléma hogy eltérnek az igényeink, de megerősített hogy nem térnek el, ő is ugyanúgy akarja mint én.



Úgy érzem a későbbiekben is probléma lenne ez köztünk, de nem jutok dűlőre mit tehetnék vagy van e erre megoldás?


Én 25L ő 27 F


2018. aug. 29. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy igazi férfit! Ne egy ilyen nyámnyila korodbelit!
2018. aug. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legy turelmes es megerto! 3 rosszabb nap miatt meg nem szabad eltulzott kijelenteseket tenni.
2018. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnyugtatott, meggyőzött, majd az ellenkezőjét teszi. Gondolkozz el ezen picit, ha tudsz.
2018. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!