Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jóval nagyobb és vastagabb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóval nagyobb és vastagabb az átlagnál a péniszem, akkor elbúcsúzhatok az anális élményektől?

Figyelt kérdés
Sokszor próbálkoztam, több nőnél is de soha sem jött össze.

2018. aug. 29. 07:53
1 2 3
 11/22 orton ***** válasza:
41%
Én minden barátnőmmel és partneremmel csináltuk eddig.
2018. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 he84 ***** válasza:
Akkor vagy szerencsés vagy, hogy ritka olyan nőket fogtál ki, akik szeretik az anált, vagy egy részüket mégis rávetted, majd a kedvedért belementek.
2018. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

"Az análgyűlölő feminácik kommentjeit leszámítva..."


Megírnád, hogy melyik hozzászólások tartoznak a te meglátásod szerint ebbe a kategóriába?

2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 orton ***** válasza:
55%

:D

Én igazából meg azt nem értem, hogy valakinek hogy NEM jöhet össze, vagy hogy lehet olyan nővel lenni, aki folyton nemet mond valamire, mindenre.


Nincs szerencsém és nem veszek rá senkit semmire. Férfi vagyok és nem bohóckodom olyan nőkkel, akik nem rám vágynak. Skip. És jöhet a következő nő aki totál szubmisszív és perverz, vagy picit az, de egy igazi férfivel se volt eddig, aki kihozza belőle.


Ami a kommenteket illeti, csak olvasni kell, minek mutogassam?

2018. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

# 14


Érdekelt volna, hogy konkrétan melyik hozzászólásokat tartod "análgyűlölő feminácik" kommentjeinek.


De semmi gond, ha inkább el szeretnéd kerülni a válaszadást.

2018. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 he84 ***** válasza:
Tudod orton, csak mert sok nő nem akar anált, az nem azt jelenti, hogy mindenre nemet mond azon kívül is. Ez eléggé fura felfogás, már bocsi. Nem lehet a nőkből kihozni azt, amikre amúgy se vevők alapból. Ha valaki vevő arra, amire te is, azt előbb-utóbb megtudod, mert vagy utal rá, közli veled egy idő után, ha valóban szereti, vagy te is óvatosan rákérdezhetsz. És ne nézd le azokat a férfiakat, akik nem akarnak análozni a partnerükkel (az mindegy miért nem), ők is ugyanúgy igazi férfiak! Nem ettől függ az, hogy valaki igazi férfi, vagy sem! Inkább attól függ, mennyire tiszteli a nőt, hogyan bánik vele, kiáll-e mellette ha bajban van és nem próbálja meg rávenni arra, amit ő akar, főleg akkor nem, ha tudja, hogy az adott nő nem szeretné azt.
2018. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 orton ***** válasza:
52%

Tessék? Te szerintem félreértettél valamit nagyon.


"Ha valaki vevő arra, amire te is, azt előbb-utóbb megtudod, mert vagy utal rá, közli veled egy idő után, ha valóban szereti, vagy te is óvatosan rákérdezhetsz"


Ez a baj a legtöbb férfivel. Finomkodnak, pöc*ölnek és egy beleszeretnek valakibe, aki nem is illik hozzájuk, majd jön a gyakorikérdésekre a rinyálás, hogy mi lehet a baj.

Ha az elején kiderül, 1-2. randin szex közben, hogy nem illetek össze, akkor mindenki jól érezte magát, de mindenki mehet a maga útjára.

"Előbb, utóbb kiderül"...:D az is előbb, utóbb derüljön ki, hogy egy drogos, tolvaj a csaj és munkanélküli és élősködni akar rajtad?

2018. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 he84 ***** válasza:
Inkább finomkodjanak a témával, mint hogy rávegyék a nőt. Te se örülnél, ha valaki olyan igényt, vagy fétist közölne veled hirtelen, vagy próbálna rávenni téged, amit te nem akarsz, nem igényelsz. Ettől még a többi férfi is igazi férfi ugyanúgy! A drogos, munkanélkülis témának ennek nem sok köze van. Ám igen, azok is előbb-utóbb derülnek ki, ám a munkanélküliségnek több oka lehet, nem csak az élősködés. Eléggé fura lenne azzal indítani egy ismerkedést, egy talit, avagy randit, hogy figyelj, te ugye nem vagy drogos és munkanélküli. Ez elég durva előítélet és sértő lenne a másik számára érthetően.
2018. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 orton ***** válasza:
Jézusom. Na mindegy.
2018. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon régen próbálkozok már, de a méretem miatt olyan nők is elutasítottak, akik egyébként kedvelik az anált..
2018. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!