Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holgyek szerintetek kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek szerintetek kicsi penisszel nagyobb az esely arra hogy megdugjak a feneketeket? Esetleg az elsonel jobban ralehet titeket venni? Mi a jo es kellemes meret oda amit elveztek? Aki kiprobalna de nem meri hany centissel merne?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
en csak egy olyan pasival probalnam ki aki odafigyel ram,es nem egy olyannal aki el akarja meselni a haverjainak hogy segbedugta a baratnojet :)) es szerintem ezzel sok csajszi van igy ;) ameddig csak almodozol, de nem figyelsz a baratnodre es nem teszel erte,addig csak almodozni is fogsz :D
2016. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem a hosszusag szamit hanem a vastagsag. Egy 20 centis penisszel is elvezheto ha vekony.
2016. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk van benne valami ;)
2016. aug. 4. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Felőlem akármekkora lehet egy férfi szerszáma, a kijárat nem bejárat elvet vallom....
2016. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kicsi pénisszel nagyobb az esély rá hogy bele menjek. Mert kisebb fájdalmat tud okozni mint egy akkora farok mint az atom... Az is lehet hogy nem fájna ;)
2016. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert amikor megvan akkor is kijarat nem? Akkor ennyi erovel oda se menjen be. Kulonben meg a poposzextol is vannak akik eltudnak elvezni es ha elvezik is miert ne? Amig te nem probaltad nem tudhatod hogy mekkorat elbeznel tole. Lehet ket helyen is elveznel
2016. aug. 4. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

A vastagság számít,nem annyira a hosszúsága.

Az első egy-két alkalom nem volt kellemes. Viszont a fájdalmat leszámítva (azért kibírhatóra gondoljatok, de ez nyilván egyéni) volt egy nagyon kellemes, kéjes érzés.

E miatt voltam vele úgy,hogy fájdalom ide meg oda, próbáljuk ki másodszor is.. hátha jobb lesz.

Annyit mondok ez tapasztalat, egy kb. fél év után ( ez azt jelenti hogy kb havonta egyszer megy popsiba, azért pelenkát nem akarok hordani tíz év múlva, és bárki bármit mond a záróizmot roncsolja) lett olyan, hogy egyáltalán nem fáj a behatolás és élvezem a dolgot.

A páromé egyébként 18 cm körüli és.. 5 cm vastag.

2016. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, az a baj, hogy te egyből elkezdtél győzködni egy lányt, és itt jön ki, hogy nem figyelsz oda rájuk, és önző vagy. Ha ő nem szeretné kipróbálni, akkor nem szeretné kipróbálni, pont. Van akinek ez belefér, sőt szereti, van akinek nem fér bele, és utálja, el kell fogadni.

Amúgy nekem nincs nagy szerszámom (12), de ha eddig ilyen helyzetre került sor, akkor majdnem hogy örültek neki, és én se paráztam, hogy esetleg nem érez semmit, mert hát oda azért a kisebb is elég. Ettől függetlenül ha a lány azt mondja, hogy nem, akkor nem. 23/F

2016. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
A kis farkat csak arra tudod használni másra nem, főleg ha mellé vékony is. Meglátják és kiröhögnek egy 12cm kicsi és 3,5cm vékony ropival. Nekem egy engedte fenékbe, de azt mondta, hogy gyenge közepes minőség még ezzel is. Vaginálisan semmit sem érzett, de az eddig összes exem sem, tehát számít a méret. Vastagság főleg -> 4-4,5cm a minimum, az 5cm már ok.
2016. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!