Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párotok sokszor van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok sokszor van, hogy leszorít, vagy kitekeri a kezeteket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nincs sokszor párom, jelenleg sincs.

Nem volt még ilyen, én vagyok a domina.

2018. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Szoktam leszorítani őt vagy kicsavarni a kezét.

Élvezném ha egy lány hasonlóan bánna velem. https://www.youtube.com/watch?v=83zgrsY7dKk

2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez közelebb áll a töréstechnikákhoz, mint a leszorításhoz, vagy a kar kicsavaráshoz. Ez inkább mma, azon is belül földharchoz hasonló történet..
2018. aug. 29. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszorítani szokott néha,úgy hogy mozdulni nem tudok, de csak annyira, hogy ha jelzem, hogy engedjen akkor enged :D Nekem kifejezetten bejön ha ennyire beindul és picit keményebben szexelünk,szorít erősebben, de nem okoz fájdalmat. Kezet kitekerni nem szokott,max. lefogni. Mi számít soknak? 😀 2-3-4 naponta megesik, de ez teljesen hangulat függő.
2018. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, földharcban igen képzett MMA-sok a lányok.
2018. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak néha
2018. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen leszorítom a széttárt karját a csuklójánál az ágyra a bnőmnek, amikor már orgazmusközeli állapotban van a nyalásomtól.

De ha hasrafektetve dugom, kispárnával a csipője alatt, akkor meg oldalról fojtogatom, persze csakis lágyan, néha karmolom a nyakát :-), bele szokott őrülni :-) olyan atom módon :-)

2018. aug. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én barátnőm szerette ha leszorítom, lefogom, de nem voltam durva, inkább játék volt, nem pedig erőszak,
2020. aug. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem teszi gyakran, pedig nem is rossz ötlet...
2021. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De most szex közben gondolod? Csak mert a megadott kulcs szavak között ott vannak a veszekedés, az agresszió és a bántalmazás szavak is.
2022. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!