Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Lányok/Nők Ti szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok/Nők Ti szeretitek, ha a partneretek, aktus közben leszorít, vagy hátra tekeri kezeteket?

Figyelt kérdés

A gyengébb nem is gerjed erre, és élvezi az ilyesmit?

Milyen pozitív vagy negatív tapasztalatotok volt ezzel kapcsolatban, és mit szerettek, vagy épp nem szerettek benne?

Milyen formában élvezitek a legjobban az efféle szeretkezést?



2018. aug. 26. 09:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Finoman szeretem.
2018. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Csak finoman? Romantikán simogatàson kívül más nem jöhet szóba?
2018. aug. 26. 09:32
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

Nem olyan régen volt benne részem, és én élveztem. Sokat szexeltünk már addigra, én annyira nem akartam egy újabb menetet,

Ő még igen . Lefogta a kezemet, nem tudtam szabadulni, és valamiért ez bejött, élveztem. Ha kértem volna, biztos elenged.

2018. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az alárendelt szerep a nők többségének, ha a mindennapi életben, vagy magánéletben nem is, de szeretkezés közben bejön nektek.. :))

Ès nekem, illetve a férfiak többségének pedig az jön be, ha dominálhatunk felettetek szeretkezés közben, és éreztethetjük veletek, a férfiasságunk, és az erőfölényünk.. Ez annyira vad, érzéki és szenvedélyes.. Számomra ez nagyon izgató.. :)))

2018. aug. 26. 10:05
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
A kez hatratekerese nekem mar sok lenne, de ha leszorit, azt szeretem. Viszont en ezt nem neveznem szeretkezesnek. Ez bszas, vagy szebben dugas, ahogy tetszik. A szeretkezes szerintem a finom, gyenged kozosules. Es igen, az alarendelt szerep miatt szeretem ezt a dolgot.
2018. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy csinálja h ne törjön ki a karom igen szeretem

24N

2018. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Imádom,és aki ezt megteszi ösztönből na az már nem egy unalmas partner!:)
2018. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös csúnyaszóval bszás, számomra szenvedélyes szeretkezés, vagy épp érzékien vad szex, ahogy tetszik.. :)


Kedves #6-os természetesen az, hogy éreztetem, hogy én vagyok a férfi, és irányítok az aktus során, nem azt jelenti, hogy eltöröm a karod, vagy a csuklód..!!

Lehet, h kontroll alatt tartom a partnerem, azzal, hogy lefogom, vagy épp hátrafogom a csuklójàt, karját.. de semmiképpen sem okozok sérülést, törést!!

És bàrmikor lehet pózt vàltani, ha az a másiknak estleg fájdalmas, kényelmetlen, vagy kellemetlen lenne.. Vagy neked más tapasztalásod volt-e téren, ezért írtad a legrosszabb alternatívát?

2018. aug. 26. 10:29
 10/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves #7-es! 😊

Szeretem a pozitív, építő jellegü megerősítést, és persze a kritikát is..

Abszolút nem vagyok unalmas, semmilyen téren sem. És akivel megvan az összhang, ott nagyon sok jó dolgot megtudunk élni egymással.. 😊😎

2018. aug. 26. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!