Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egy romantikus...

Lányok/nők, egy romantikus vacsorára számotokra mi lenne a legtökéletesebb étel?

Figyelt kérdés

Én valami könnyű ételre gondoltam, ami nem telít el illetve kicsit különlegesebb és látványosabb. Gondolkodtam desszerten is, de szerintem az már sok estére. Szerintetek? Milyen az az étel, amire azt mondjátok, hogy "ennek nem tudok ellenállni". Minden választ örömmel fogadok és megköszönök.

24/F



2018. jún. 11. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Valami teszta. Mivel valoszinuleg dugas lesz a vege, figyelj az alapanyagokra. Ne puffasszon, ne fingasson, ne bofogtessen, ne legyen eros aromaju pl. a hagymat keruld.
2018. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Rose kacsamell
2018. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Hát én elég egyszerű vagyok, egy sima grillcsirke is elvarázsolna, kiflikrumplival (bár elég kevés helyen láttam) és valami mártással, salátával.


Kacsamell sem hülyeség, puszedlimártással.

2018. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Elnézést nem puszedli.

2018. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Én is olyan 21 éves korom óta főzök kaját randikon csajoknak magamnál az albérletben.


Csirkemell apróra felvágva fűszerekkel + zöldségköret. Pont azért amit az első írt. Legtöbbször ezt olyan 4-5. randin lövöm el és olyankor dugás a vége. Minél könnyebb étel legyen.


Plusz a csajt kérd meg hogy vigyen egy üveg jóbort magatoknak, azt mindig a vendég visz. Mert fiatalok vagyunk még és nem bor sznobok, a jó bor nekünk már 700-800 forintnál kezdődik ugye.

25/F

2018. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
A tészta szerintem is jó ötlet! Lehet húsos vagy zöldséges verzió, mindenképp megtalálod a lánynak illőt. Illetve én mondjuk nagyon bírnám azt, ha kint közösen grilleznénk és sütnénk, akkor is meg lehet szépen teríteni előre meg minden, nem tudom ez mennyire megvalósítható a te esetedben. Végül azt tenném hozzá, hogy egy kis desszertnek (nem kell dobostorta, egy kis pohárka puding vagy bármi megteszi) este is nagyon örülnék.
2018. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Ez erősen egyedi dolog, ha nem tipikus a csaj étrendje, nehezebb. Nekem mi az ellenállhatatlan?

Mondjuk erdei gombás étel hercegnőburgonyával és azért valami nyers zöldséggel, anélkül nincs számomra étkezés s egy halom szénhidrátszegény édesség, leginkább jégkrém csokival és gyümölccsel, az bejönne.

Húst nem eszem (de ha mégis, kiváló házi kell, esetleg vad), laktózt nem eszem, glutént csak kelt tésztában, de kis rugalmasság belefér.

Csirkemellhez hozzá se nyúlnék, ha nem ettem 2 napja, akkor sem. Úgyhogy nem árt ismerni a lányt, hogy mit szeret.

2018. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Az első miért lett lepontozva? Attól hogy nyersen fogalmazott még nem mondott hülyeséget! :D
2018. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Csülök vagy pacal.


Bocs, imádom :D


29n

2018. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Kezdetnek egy pohár pezsgő, majd

Roston sült halfilé (lazac vagy harcsa) friss salátával, könnyű fehér borral.

[link]

Desszertnek Csokoládés Pohárkrém, vagy valamilyen gyümölcs


[link]

[link]

[link]

2018. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!