Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy bizonyos méret nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bizonyos méret nem jó sok nőnek, akkor nekem miért csak az jó?

Figyelt kérdés
Elnézést, de nem tudtam értelmesen kiírni a kérdést, és nem is tudom, hogy pontosan hova kellene. Az a helyzet, hogy egy barátnőm férjhez ment, egy olyan férfihoz, akivel kapcsolatom volt. Beszélgetés közben néha szóba került, hogy kinek mi hogyan tetszik, milyen a szex, stb. Ő áradozott, hogy a pasija milyen jó kitartó, milyen méretekkel rendelkezik, hasonlók. Mikor együtt voltunk, hát rossz volt vele a szex, eléggé. Olyan átlag , vagy alatti mérete volt. Semmit nem éreztem. Nekem olyanokkal volt jó, akinek hosszú volt, nem szàmít a vastagság csak a hossz. Rengeteg barátnőmnek gond ha hosszú van a pasinak, meg fáj amikor felér a méhszájig, én meg csak akkor tudom élvezni amikor a végèn nyomkod valamit. De ott állítólag csak a méhszáj van, annak meg fájdalmasnak kellene lennie. De nekem az okoz élvezetet, nem tudom miért, meg hogyan. Sajnos hosszú kell ahhoz hogy jó legyen. Ez miért van?
2018. aug. 30. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az miért van hogy hányok a tejbedara szagától is más meg imádja?

Vagy miért van egyes nőknek 35ös lába másnak meg 42es?

Mások vagyunk. Te így lettél “összerakva” keress olyat akivel ilyen téren is jók vagytok együtt.

2018. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Mert ahogy a péniszek, úgy a hüvelyek sem egyformák.
2018. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Meg is van a párom nem is ez a gond. Nőgyógyász szerint kevés érző ideg van ott, a méhszáj nyomkodása meg fájdalmas. Én meg csak ezt tudom élvezni. Barátnőim kivétel nélkül úgy vannak, hogy nem érdekli őket a hossza. Kellemetlen is volt, mikor megemlítettem, hogy milyen hosszú kell.
2018. aug. 30. 11:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Fontos hogy ebben is összepasszoljon a két fél, sokan nagyon imádják pasi ként ha a lány nő szűk de én nem szeretem "be erőltetni", nyilván ha meg harangozni lehet benne az a másik véglet.
2018. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lányok! Tudjátok hol van a méhszáj? Szerintem fogalmatok sincs róla. Ha a nőgyógyász az ujjával tapintja ki akkor? Kinek van 13-14 cm-es ujja?
2018. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5ös, bocsi de még én is kitapintom a pici kezemmel a méhszájamat, nem hogy a doki. De mondok jobbat, a páromnak olyan 16-17 cebtis farka van. Attól függően h a ciklus melyik idejében vagyok,szokta érezni. És szúrja. Bizony. Merthogy mikroszkópikus tüskék vannak rajta. Én is erezem hogy "erdes tapintású" az ujjamnak. Ettől függetlenül az ex simán betolta a 22 centit, meg sem kottyant. ;) Ugyhogy ne tegyed a okosat, a legtöbb nő tudja milye hol van. ;)
2018. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2 dolog van:

1: kamu a kérdés és megint jössz azzal, hogy igenis a méret számít, mint kb minden kérdésed naponta ötször, csak mindig másnak adod ki magad

2: unatkozol és egy semmilyen kérdést teszel fel, aminek tudod a válaszát is, van is megfelelő partnered, de mégis mások idejét (és persze a sajátodat) rabolod egy semmilyen témával

2018. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Okoska hetes. Miért ott érzem, és élvezem a pèniszt, ahol szinte mindenkinek fájdalmas. A másik, írj le csak egyet, ahol megkérdeztem már ezt. Írok oda hozzászólást, hogy lásd nem én vagyok.
2018. aug. 30. 13:21
 9/19 A kérdező kommentje:
A másik, hogy ha 10-12 centi hosszú a hüvely a méhszájig akkor mégis hova megy be? Oké hogy izgalomra tágul nyúlik, de ennyit. A párom elmondása alapján 22 cm. Nem méregettük, hosszú. De nemsokára megmérem mert tudni akarom pontosan. 😁
2018. aug. 30. 13:26
 10/19 anonim ***** válasza:
ez egyéntől függ,különbözőek vagyunk,ezért előfordulhat,hogy más tetszik,mint a többi embernek
2018. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!