Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 8 ève vagyok együt egy lànyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 ève vagyok együt egy lànyal mindig gyógyszert szedet a vèdekezès miatt de most ki akar hagyni egy kis időt hogy a szevezet pihenjen de èn gumival soha nem csinàltam meg fèlek is tőle kiszakad stb mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem el kezdjük el lánynak is fura lesz biztos
2018. aug. 30. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után meg kell tölteni vízzel ha nem folyik ki nem szakadt ki.

Ennyi ne parázz.

2018. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Azt hittem, 14 vagy, a kérdésből ítélve. Mit lehet ennyit parázni a gumin? Akkor ne szexelj és kész! múgy meg ha áll, felhúzod. Lehet, újat mondtam...
2018. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

A mai fogamzásgátlóknál NINCSEN szükség pihenési időre, sőt: árt, ha ilyet csinálsz.

Viszont évente orvoshoz kell menni, vizsgálatra.

2018. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszakad, azt azonnal látod és el tudsz menni esemény utániért. A gumi a legbiztonságosabb, ne aggódj.
2018. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el figyelmesen a használati utasítást, és nem lesz baj. Nem olyan sűrűn szakad ki, mint ahogy itt sokan állítják. Szimplán nem is használtak, csak ciki bavallani.

A gumit meg szerintem minden férfinak illene/kellene tudnia használni, mert ha más nem, de pl. egy kaland során nem csak a terhesség ellen véd, hanem a nemi betegségek ellen is.

2018. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!