Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokásos napi farokméregetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos napi farokméregetős kérdés, de most nem úgy?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 4 éve vagyunk együtt. A pénisze normál méretű (16cm). A 4 év alatt napi szinten mondogatom neki, hogy nekem tökéletes a mérete...így is mindig mondja, hogy lehetne nagyobb legalább 1-2cm-vel, annak ellenére, hogy így is állandóan a méhszájamat döfködi...miért nem tudja a 4 év alatt megérteni, hogy nekem így tökéletes? Tőle is kérdeztem már mielőtt mondanátok. Az volt a válasza, hogy azért mert kicsi....

Mikor fogja végre ezt megérteni, hogy a 16cm NEKEM nem kicsi? Mégis mennyi idő kell még hozzá? Miért nem fogadja el a méretét? (Nem tini, majdnem 30 éves.)


2018. aug. 31. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert neki nem tetszik. Ennyi. Engedd mar el
2018. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mondd meg neki határozottan, hogy értse már meg végre, hogy neked ő, így, ilyen méretekkel - megfelel és nem akarsz másnál nézelődni más méretek után. Vagy megérti és hisz neked, bízni fog benned, vagy...
2018. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Mondd neki azt hogy tényleg kicsi, lehetne min 2-3 cm nagyobb. Akkor majd megnyugszik hogy igaza volt.
2018. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
30 éves ember egy 15 éves gondolkodásával...
2018. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Fogadjunk h te pasiként tetted fel a kérdést? Honnan tudom? Melyik épelméjű nő méregeti a pasijának a szerszámát? Azt meg hogy centire tudod, az vicc. Az ilyen kérdéseknél nekem az a megérzésem van, h pasi az illető, csak van egy kis esze is, és nem direktben akarja tudni a választ ami egyébént nyilvánvaló (magyarán átlagos peniszed van).
2018. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5ös! Volt egy szűz szerelmem. Őt érdekelte,hogy mennyi ment be neki. Én nem akartam,mert mi van ha neten található adatokhoz képest kicsi.
2018. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja megerteni, ha o kicsinek gondolja, akkor nem fogod tudni meggyozni. maximum, ha azt erezteted vele, h nagy. peldaul szex kozben megkered, h legyen ovatosabb, mert tul melyre megy.
2018. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Csak egy tipp: ne kezdj 12 évesekkel és akkor nem lesz ilyen gondod.
2018. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan,mint azok a nők akik a mellméretet nem fogadják el. Hiába mondasz nekik bármit.
2018. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért, amiért egy nő sem fogadja el azt, hogy nem is kövér, ha “csak” a pasija mondja neki.


A peniszméret a férfiak kozott egyfajta rangsorkérdés is. Ezen a te biztatasod, vigasztalasod önmagában nem fog segíteni, mert ő nem arra vágyik, hogy neked legyen “elég”, hanem arra, hogy a nagy fallosza miatt a többi ferfi és nő félve tisztelje.

2018. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!