Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hólgyek, én imádom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hólgyek, én imádom a gyönyörű vékony női kart és a csuklót! Szerintetek ez baj? Ha találkoztatok már ilyennel, ez mennyire szimpatikus vagy éppen ellenszenves Nektek?

Figyelt kérdés

Holgyeim, találkoztatok már ilyennel, volt màr hasonló beállitottsàgu partneretek?

Mik voltak a tapasztalatok és Ti hogyan viszonyultok ehhez a fétishez?



2018. szept. 2. 04:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam! Az okés ,hogy ilyen fetised van ,de miben nyilvánul meg? Csak nézed a karokat és a csuklot, vagy fogdosod is? Esetleg más? Mert például ,a csukló atkulcsolasa nekem bejön ,de a karomat azért ne fogdossak,igaz az nem is olyan karcsú,mint a csuklóm.
2018. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked mennyi fétised van?
2018. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam ilyennel

De ez nem akkora baj

2018. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem baj

Nem találkoztam meg ilyennel z

2018. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok fétisről hallottam már de ilyenről még nem, és dehogy baj.
2018. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#1. Igen, pl akàra csukló átkulcsolást is szeretem. Jó érzés ha megfoghatok egy szép vékony női csuklót. :)
2018. szept. 2. 10:17
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek is van hasonló fétise, sokan vannak oda a férfi mellkasért, kézfejért, szimbolikus jelentése van mindnek. Szerintem ezzel nincs gond, engem pl nem zavarna :) Inkább örülnék neki, hogy van min. egy testrészem amiért tudom, hogy megőrül a barátom.
2018. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani, hogy nem negatívumként fogjátok fel. Igen ezt én is sejtettem, hogy a nőknél is ugyanúgy megvannak azok a fétisek, melyeket jobban szeretnek, vagy izgatóbbnak találnak egy férfin, ugyanúgy ahogy a férfi a nőn.:)
2018. szept. 2. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben nincsen semmi.Nekem is vékony a csuklóm pedig fenekem az van.:D
2018. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A karom vekony, de azert eros, viszont a csuklom annyira gyerekmeret, hogy oraszijbol ki kell vetetni nagyon sokat.

Mindenki egyben meg masert volt oda, szerintem inkabb rossz lehet ranezni, mennyire torekeny.

Nem ismerkedem, csak erdeklodom, ha a vekonysag gyakori velejarojakent kidagadnak az erek-mint Madonnan- az mar taszit, vonz, vagy mindegy.

Haat, tomegkozlekedesi eszkozon kapaszkodas a legjobb terep, gondolom.

2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!