Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Ti mit szolnatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mit szolnatok ha random delutan a pasitok benyögné, hogy jol esne neki, ha oralisan kielegitenetek?

Figyelt kérdés
Megteszitek, vagy inkabb szexre vezetitek a dolgot, vagy egyik sem? Ugyebar itt arrol van szo, hogy mennyire tartjatok ezt onzonek a pasitol, hoszen ez csak neki jo.

2018. szept. 3. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo mikor mi lesz a vege de termeszetesen en is mondom neki veletlenszeruen h oralra vagyom tole
2018. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer egyszer ez még nem önzőség. Én pasi vagyok, de mondjuk szívesen nyalnék "csak úgy" . A lényeg a kölcsönösség
2018. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni. A barátnőm is szokta mondani, hogy jól esne neki, ha kinyalnám. Örömmel megteszem, máskor meg én kérem.
2018. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Biztosan nem teljesíteném,azért ez nem úgy működik,hogy amikor megkívánja én meg ugrok vagy inkább guggolok.Majd ha szeretkezünk.
2018. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyana helyzet és megké én megteszem neki, utánna vagy ciszonozza vagy szexelünk úgy is.
2018. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem csinálni neki, van mikor én kezdeményezem, mert nekem is jó nem csak neki. Privát üzenet nem kell köszi.
2018. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is szeretnék sok mindent....

Persze meg tenném

De akkor már 69

Nem vagyok hülye

Én se maradjak ki a jóból

24N

2018. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha párszor előfordul, szerintem még izgató is, hogy random megkívánja.
2018. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, van hogy tvzés közben is odabújok és lecuppantom, de persze visszakapom a szívességet, így nekem ez nem ciki. Valamit valamiért.
2018. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán megtenném.
2018. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!