Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra mit jelent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent a szeretkezés a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Elsősorban a romantikusabb, összebújósabb szexre gondolok.

2018. szept. 4. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha van szerelmem, akkor az önkifejezést, és gyönyört, kalandot (avagy küldetést, ha igy jobb). Ezen kívül megtisztelő érzés (bár ez utóbbi nem csak szerelmi viszonyban elkövetett intimitáskor igaz)

28F

2018. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek. Az általam felsoroltak megélésének nem feltétele a szerelmi viszony. Csak ahhoz vagyok szokva. Szerelmi kapcsolatban a BETELJESEDÉST jelenti a szex
2018. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Ha van csajom szeretkezem

Ha nincs csajom akkor szeret kezem :D

2018. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fájó emléket
2018. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is csak orgazmust. Egyszerűen szex közben nem tudok szerelmesen pislantani senkire, akkor se, ha szerelmes vagyok, leszáll a lila köd és csak ilyen állati szinten tudok gondolkodni. Nyilván jó érzés, akárkivel nem is szexelnék, de semmi lelki dolog nem jut eszembe, csak hogy dugjon keményen és hogy jó érzés. Meg persze örülök, ha neki is az.


Utána lehet összebújni, simogatni egymást, stb, de konkrétan szex közben semmi ilyesmi nem jut eszembe.


N

2018. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 StevenUp ***** válasza:

ma 15:56

Asszem szerelmes vagyok

2018. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent. Míg egy érzelemmentes üzekedés semmit.
2018. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!