Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek hogyan szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek hogyan szokott lenni a fitymátok általában? Ráhúzva vagy hátrahúzva?

Figyelt kérdés
Én a szexbeli hatásai miatt hátrahúzva tartom inkább. Higiénia is javult mióta odafigyelek erre. 22/F

2018. szept. 5. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem maradna hátul lankadtan. A higiéniát meg hogy érted? Mióta hátrahúzva tartod megmosod, de előtte nem mostad?

Amúgy az indoklásod első fele is hülyeség szerintem. Nem a fizikai érzet miatt sül el az ember korán, hanem mert be van gerjedve. Én könnyen el tudok menni, de ha az agyamnak nincs inger, akkor a végtelenségig lehetne vele szenvedni. Meg szerintem nem túl jó az sem, ha nagyon érzéketlenné tennéd. Akkor élvezni se lehet annyira. A mellett, meg onalizálás módjával is tudnád ezt elérni.

2018. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ráhúzva (érzékeny), sőt még maszti közben sem szoktam hátrahúzni csak akkor ha síkosítót használok, de szex közben természetesen hátrahúzva ;) 25/F
2018. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Van kalapja, nincs kalapja! :-)
2018. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkezdtem hátrahuzva hordani, mert kicsit szűkebb volt a bőr igy pedig már nem az. És már nem is olyn érzékeny, nem mindig marad meg sokszor visszacsúszik már, néha igy van néha úgy. Szerintem segitett, mert eddig rohadt erzekeny volt most meg mar észre se veszem ha ugy van a gatyában.
2018. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig hátra van húzva.

Szerintem jobb így, én így szeretem.

2018. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy nem szokott lenni, már évek óta nincs. És így a legjobb. :)
2018. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lankadtam mindig rá van húzva, mert idegesít, és kényelmetlen, ha nincs rajta. Ha áll, akkor viszont hátracsúszik magától. Mikor verem magam, akkor a fitymát is húzogatom a makkomon amúgy.
2018. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahúzva hordom több éve,a metélésen is gondolkoztam már,de attól félek kicsit.
2018. szept. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, de mostanában inkább hátrahúzva.
2018. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
En hatrahuzva tartottam es utana meteltettem... nekem nem is csuszott elore
2018. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!