Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek hogyan szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek hogyan szokott lenni a fitymátok általában? Ráhúzva vagy hátrahúzva?

Figyelt kérdés
Én a szexbeli hatásai miatt hátrahúzva tartom inkább. Higiénia is javult mióta odafigyelek erre. 22/F

2018. szept. 5. 15:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hátrahúzva hordani. És madzturbáláskor is rendesen hátra húzom, én nagyon szeretem így hordani.
2018. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet lankadtan sem fedi le soha. Mindig kilátszk legalább a nyílás.

Szóval vagy egy kicsit rálóg vagy teljesen le van húzódva. Állva meg minden esetben teljesen vissza csúszik.

De a barátnőm szereti.

30F

2018. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy huszonvalahány éve hátrahúzva. Már nem is nagyon marad a makkomon a bőr, csak ha nagyon kicsire összemegy a farkam, de a legkisebb vértolulásra már húzódik is le magától, fel se kell állnia. Tény, hogy sokkal kevésbé szagosodik így, mert a fityma faggyúmirigyei által termelt szmegma nem pang a bőr és a makk közt egész nap. Plusz nem áll fel az ember farka attól, ha megfújja a gyenge őszi szellő, és nem sül attól, ha kettőt tol a punciban.
2018. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
52%

6 évig volt hátrahúzva éjjel nappal.

Most újra bőrös szivarban tolom.

Bírták a csajok faszik is.

Annyira kinyúlt hogy ráncigálták össze vissza nem fàjt

2018. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hordom a peniszemet,ahogy a természet megadta.Kulonben sokáig nem lehet hátra húzott fitymaval járni,mert egy idő után a makk elveszti az erzekenyseget.Szexeles közben nehezebb lesz elelvezni.
2022. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Lankadtan a fitymam teljesen takarja a makkomat.De,ha merev akkor kétharmad részben fedi.Ez azért van így kitalalva,hogy ne érje állandóan ingerles.Az rontana a makk erzekenyseget.Akkor a hüvelybe hatolaskor nem erzekelne semmilyen ingert.Nem is lenne magomlesem.A pu@ciban a dorzsolestol teljesen vissza húzódik.
2022. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne tartsd mindig hátra húzva a fitymadat,mert a peniszed makkja hozzá szökik az állandó dorzsoleshez és erzeketlenne válik.Nem fogod élvezni,ha betolod egy nő huvelyebe.Nem lesz sperma spricced.Keptelen leszel a gyermek nemzesre.
2022. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es, több, mint 10 éve, hogy körülmetéltek, amit írtál, az marhaság.
2022. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

2022. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
A peniszen lévő fitymat azért találták ki,hogy ne dorzsolodjon állandóan a makk.Veszitene az erzekenysegen és nehezebben lehetne elelvezni.Az enyém egész nap a fityma alatt van.Ha megmerevedik,akkor is csak részben takarja a fityma.Az így egészséges.
2022. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!