Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még nem szeretnék a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szeretnék a barátommal lefeküdni, de neki mindig feláll?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt ,én 19 ő 21. Mondtam neki hogy még nem szeretném . Csók közben érzem , hogy feláll neki , és emiatt van bennem egy rossz érzés, hogy ő szeretné (gondolom ezt jelenti) , én pedig nem. Fiúk , milyen érzés ez nektek? Mennyire rossz? Mit kellene tennem? Mondta hogy vár, de azért látszik rajta hogy szeretné. Még nem volt semmi köztünk. Mi a teendő?
2018. szept. 5. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Szopjad le őt.
2018. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy feláll neki, az egy természetes folyamat. Ha még ő is tud várni, akkor semmi baj nincs. Addig meg megoldja úgy mint ha nem lenne barátnője!

Az azert kérdés, hogy csak nem szeretnéd még vagy nem is kívánod őt! Mert ha az első, akkor semmi baj, eljön az idő, amikor mindketten kész lesztek rá!

2018. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
ha rossz erzes akkor szo pd le biztos nem fog ellenkezni ellene. nem kell rogton dugni. te le szopod o meg kinyal. ennyi
2018. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Na várj. Beszélgessünk egy kicsit erről a dologról.


Először is, a szexnek rengeteg formája van. Az csak egy a sok közül, hogy dugtok (vagyis hogy a péniszével a hüvelyedbe hatol). Ebből kiindulva úgy is lehet köztetek szex, hogy nem dugtok, hanem egy másik formáját választjátok a testi gyönyörnek. Például pettingelhettek - ami két dolog miatt is nagyon jó:

1) Kielégíthetitek egymást,

2) felfedezhetitek egymás testét (vagyis megtanulhatjátok, hogy mi esik jól nektek; hogyan érhettek el orgazmust, stb.)

Tehát ha csak a pettinget nézzük, ennek csak haszna lesz nektek, mivel ha eljuttok oda, hogy megtörténjen köztetek az első "rendes" szex (más néven dugás), megpróbálhatjátok használni az addig felfedezett gyönyört okozó módszereket. Arról nem is beszélve, hogy mivel hozzáértetek már "úgy" egymás testéhez, sőt, voltatok már egymás előtt meztelenek ebből kifolyólag, te sem leszel annyira feszült az első alkalom során, aminek akár az is lehet az eredménye, hogy nem fog annyira fájni, sőt, akár élvezni is fogod.


Aztán ezt a tudást lehet még tovább fejleszteni. Megpróbálhatjátok felfedezni azt, hogyan legyen életed szerelmének

- úgy orgazmusa, hogy hozzá sem érsz a farkához,

- hogyan lehet magömlése orgazmus nélkül,

- hogyan lehet orgazmusa magömlés nélkül,

és így tovább.


24/F

2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Az odáig rendben van,hogy magát az aktust nem szeretnéd még,de pettingelni már nagyon is lehetne!Egy fiút ki lehet másképpen is elégíteni,a kezed ott van például,és ő is a csúcsra juttathat téged.Ismerjétek meg egymás testét,vetkőztessétek le egymást,egy kiadós petting is tud nagyon jó lenni.
2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
A petting egy nagy hülyeség, szüzeknek való. Nem tudom, hogy mit kell tökölni. Vagy leszopod, vagy beengeded a puncidba, vagy mindkettő. Én biztos kiadnám az utadat, ha ennyit gondolkodnál, görcsölnél.
2018. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Ne fekudj le vele

Ennyi

2018. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Már ha lenne olyan csaj, aki szóba áll veled.
2018. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
6os: még szerencse, hogy igazából lányt sem láttál még közelről. Ha már szexeltél volna, akkor tudnád, hogy a petting(más néven előjáték) nagyonis fontos része a szexnek. Vagy ha te egy olyan suttyó vagy, aki minden előjáték nélkül csak bevágja, és reszel, akkor sajnálom azt a csajt, aki az utadba kerül.
2018. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 October15 ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy rossz? :D Sem lelki sérülést sem fizikai fájdalmat nem okoz ha nem megyek el miután felállt. XD

Szimpla fizikai reakció nem kell ekkora feneket keríteni neki.


Ha ennyire zavar akkor tudom is én verd ki neki vagy csúszka, orál vagy ami neked szimpatikus. :D Ha nem akkor sem fogja felkötni magát.


26F

2018. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!