Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha egy másik férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy másik férfi feltűnően nézi, bámulja a mellettetek álló/ sétáló barátnőtök melleit, hogyan reagáltok, mit csináltok /mondtok?

Figyelt kérdés
Pláne, ha haver az illető. De az is érdekel, hogy akkor mit csináltok, ha tök ismeretlen az illető.

2018. szept. 7. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
A barátom egyszer majdnem neki esett egy pasinak aki bámult....
2018. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert észre sem veszem. Nem azt figyelgetem, hogy nézi e valaki. Amúgy is, nézni szabad, ez csak annyit jelent, hogy szép.
2018. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Hagy nézze csak, irigykedjen.

De ha tudja, hogy a barátja vagyok és mégis bepróbálkozik akkor abból balhé lesz.

2018. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha haver, akkor rászólok, ha ismeretlen és nem hagyja abba amikor érzékeli, hogy észrevettem, hogy a csajomat bámulja, akkor rámordulok. Aztán ha vissza mer szólni, akkor hamar nyílik a pofonláda. Én azt vettem észre, hogy általában az agresszív részeg parasztok csinálják egyébként ezt.
2018. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
testbeszéddel juttatjuk a tudtára egymásnak h egyetértünk abban h nagyon jó nő a párom de csak az enyém, viszont nézni nézheti.
2018. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfogom a kezét, vagy más módon jelzem, hogy a nagycicis lány velem van.

Mosolygok rajtuk, nézni szabad, irígykedhet is akár. :D

Legviccesebb az a pasas volt akinek megállt a szájában a falat és nyitva is maradt a szája.

2018. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam kérdezni a párom, hogy szeretné e 3.nak.

30F

2018. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen kanoskodó-bevédős birtoklásnak semmi értelme. Az ember csak megnézi (nem pofátlanul bámulja!) a mások jó nőjét, esetleg lesz egy kis erekciója, de annyi morális gát van benne, hogy nem akarja lecsapni más pasi kezéről, és másfél perc alatt, míg egy megállót megy a buszon, nem is tudná. Ezért nem értem ezeket a morgós, pofonos megnyilvánulásokat.
2018. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!