Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy egy 30 éves nő csak 18 év körüli srácokkal szexel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 17:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy hogy fiatalabb fiúkkal szoktam mászkalni, és pár női rokonomnak akik rondábbak ba*sza a csőrüket, mert nekik a sörhasú párjukkal kell szexelniük.
2018. szept. 7. 17:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Jól van na! Nem kell leharapni a fejem:D De a mai világban annyi szleng él erőteljesen és a rokonok kifejezést gyakran használják másra is.

Különben meg lehet, hogy nekik a sörhas tetszik. Szerintem inkább az lehet a bajuk, hogy azt gondolják, hogy komolytalan vagy, mert nem tervezel semmit, mivel fiatal fiúkkal vagy csak. Erre meg azt gondolják, hogy velük úgysem akarnál semmi komolyabbat. Pedig amúgy gyerekcsinálás szempontjából éppen lépnek be a legtermékenyebb korszakba:D

2018. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát szinte egyik sem él boldog párkapcsolatbany tehat kétlem bejönne nekik az igénytelen férjük. Nem akarok gyereket tehat mindegy.
2018. szept. 7. 17:52
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Végülis érthető: a nők a 30-as éveikben vannak szexuálisan a csúcson, a férfiak viszont 20 körül, kamaszkorukba. Az ideális párosítás!
2018. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es pont fordítva:D
2018. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
A #14-es igazat írt..
2018. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A bátyám 33 éves és évek óta van rajta felesleg, meg sörhas hozzá. Ő tesz ellene, ha nem is olyan sokat. Annyi eredménye van, hogy nem gyarapszik tovább. Tehát ilyen szempontból annyira nem igénytelen, már sok más szempontból az😆

én 31 vagyok és világ életemben olyan testem volt mint egy görög istennek😆 Én nem is teszek érte. Gyerekkoromban és fiatal koromban kemény fizikai munkát végeztem és keményen is toltam. Ha nem is pont ugyan az, de a nagyja megmaradt. Szóval ez genetika kérdése és nem igénytelenség kérdése.

e mellett tényleg sok nő szereti a mackósakat. Én is aláírom, hogy jobb egy valamivel puhább pocakra hajtani egy lánynak a fejét, mint egy kocka hasra.

Amúgy mind a két nem olxan 22 évesen van átlagban a csúcson. Addigra stabilizálódik a hormonszint és nagyon magasan is van. Az izomzat olyan 25 körül bírja a legjobban. Meg lehet nézni a sportolóknál is. Én magam is azt éreztem, hogy akkor voltam a legkeményebb.

viszont a nők kicsit korábban érnek és hamarabb meglátszik rajtuk a kor. Szóval 30 után a férfiak látszólag jobban tartják magukat átlagban. De 40-50 fele, meg hirtelen látszik meg rajtuk. Így pár évig megint beérik őket a nők.

A szexualitás gyakorlatban meg változó. Sokan 30 fele lesznek magabiztosabvak, vetkőzik le a gátládaikat teljesen mind a 2 nemből. Ezért érzik sokan, hogy a csúcson vannak. De ez jellemző szintén mind a két nemre. Pedig amúgy a hormonszint nagyárlagban 30 felett már csökken.

mint írtam én is 30-as vagyok, de objektív is. Nem véletlen van a mondás, hogy a fiataloké a világ. Én 10 éve ugyan úgy nézek ki. Tényleg. Van, hogy néha még a személyim is elkérik. De zömmel mindenki 23-nak néz. Viszont én érzem, hogy sok dolog már nem ugyan az mint 25 évesen

2018. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!