Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nevetséges az, hogy én orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevetséges az, hogy én orgazmuskor ordítani tudnék, annyira intenzív?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor visszafogom magam orgazmuskor, mert cikinek tartanám, ha elkezdenék rendkívüli módon nyögni, ózni, ázni, stb., pedig ez az alapérzésem. Kérdeztem a haverokat, hogy ők is ennyire érzékenyek-e, mondták, hogy nem. Nekem eléggé érzékeny a makkom, ezért van heves orgazmusom. Olykor párnával folytom el az arcomat, de a testem így is remeg összevissza, ha pedig állok, mikor orgazmusom van, akkor meg kell kapaszkodnom valamiben, mert berogynak a lábaim.

2018. szept. 7. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Neked egy domináns csaj kell, aki betömi és leragasztja a szádat.
2018. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádnálak, ha elélveznél így velem!
2018. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es. Örülök neki.
2018. szept. 7. 20:42
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Már megint a szokásos subdomina téma.
2018. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
?
2018. szept. 7. 20:56
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Négyeske, én értem, hogy ostoba vagy, de hogy büszke miért vagy rá, azt nem teljesen.
2018. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Én imádom ha egy pasi hangos az ágyban, mivel én is nagyon hangos vagyok. Párommal elszoktuk adni az egész lakótelepet nem csak a panelt. Az egész utca irigy ránk.

23/N

2018. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Panelban képtelen lennék hangos lenni, teljesen visszafolytanám magam. Gyűlölöm, ha én vagyok a beszédtéma. Így is visszafogom magam, de úgy meg végképp semmi hangot nem adnék ki. Rossz lenne, persze.
2018. szept. 7. 21:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mi például csókokkal próbáltuk elfolytani egymás hangját. A pasim panelban lakott, de ott akkor pont az érdekel minket a legkevésbé hogy ki mit hall.
2018. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*érdekelt
2018. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!