Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta van orgazmusom szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van orgazmusom szex közben, nem nyújt olyan intenzív élményt a maszturbáció. Valakivel volt hasonló?

Figyelt kérdés

Eddig négy partnerem volt, akik közül az első kettővel nem jutottam el az orgazmusig, viszont a második kettővel mindig hatalmasat élveztem.

Előtte olyan durván nagy orgazmusaim voltak önkielégítés során, hogy hihetetlen, de valahogy azóta sosem olyan erős, közép fokozatnak nevezném. Kellemes, de nem elég, egyszerűen hiányzik a behatolás.

Az utolsó partneremmel egy hónapja lett vége a viszonyunknak és van bennem egy hiányérzet.

19/L


2018. aug. 4. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2018. aug. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Kolbásszal az igazi a paprikás krumpli is...
2018. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj közben dildot
2018. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mióta nem vagyok szűz, azóta nem okoz olyan nagy örömöt a maszti. Arra jó, hogyha nagyon hiányzik már a szex, de nem pótolja, nekem is hiányérzetem van olyankor hogy nincs bennem semmi.

Úgyhogy megértelek..

23N

2018. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor csinálom, amikor már a falat kaparom és még mindig nem tudunk együtt lenni a párommal. Elélvezek, tart 3 mp-ig, utána minden elmúlik és még "éhesebb" vagyok. Szóval nekem se olyan jó már.


L/20

2018. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még hogy a nők nem kivanjàk a szexet ezeket olvasva szomoru leszek hogy nem segíthetek mert gyakorirol senki se keres szexpartnert pedig egy jó kis szexnél nincs is jobb
2018. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!