Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki szerint izgalmas játék, ha a srácra az előjáték során mondjuk fél órára - egy órára feltehet erényövet?

Figyelt kérdés
Azaz nem hetekig rajta hagyni, mint egy szubon, csak játékból, vágyfokozóként rövid ideig?

2018. szept. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek így semmi értelme, túl rövid időről van szó. Ha már erényöv akkor minimum pár nap.

Előjáték során simán tudod húzni az agyát ha nem kezdesz bele semmibe, csak csókolgatod, simogatod, egy pillanatra leállítod, majd újra hozzá bújsz stb. Ehhez nem kell erényöv :D

2018. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem most már izgat...
2018. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az erényöv 1, fél órára értelmetlen.

1-2 nap hordatás után tökéletesen irányítható a férfi egyed.

2018. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi próbáltuk, de pasim annyira állt hogy nem bírtam rárakni.

Pedig jó kis játék lett volna

2018. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor kell lezárni amikor nem áll fel :)

Pl szex után a következő szexig.


Erre való az erényöv. Akkor legyen élvezete ha a párja akarja, egyébként meg le legyen zárva.

2018. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így kezdtük, h szex előtt pár órára, amíg a barátőm húzza az agyamat meg ilyesmi. Ilyenkor órákig kényeztettem mindenféle módon, orálisan is. A végén mindig megkegyelmezett amit mindig fantasztikus szex követ. Aztán egyszer úgy alakult h nem vette le rólam, hanem elaludtunk. Másnap már alig bírtam magammal egész nap, folyton üzeneteket küldözgettem neki, írt h lepjem meg valamivel, úgyh finom vacsora, forró fürdő várta és 2 órás masszázs. Akkor rájöttünk h engem több napra érdemes bezárni, úgyh mostanában olyan 1 hétig szokott rajtam lenni. Barátnőm szerint ez az ideális időszak.
2018. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!