Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pocsék (semmilyen) vele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsék (semmilyen) vele a szex és teljes mértékben elzárkózik a szakembertől, azt mondja neki jó ez így, s változtassak én. Nők merre tovább?

Figyelt kérdés

Prüdéria, önbizalomhiány, stressz, megfeleléskényszer. Sajnos intimitásban ez mind őt jellemzi.


Gyönyörű nő, attraktív, lenyűgöző. Éppen ezért választottam mert felismertem benne a nőt, s mert emiatt piszkosul vonzó.

Sokáig ismerkedtünk, vártam rá, nem erőltettem a szexet, aztán idővel már nagyon úgy éreztem, hogy nem is játszik velem hanem komoly gátlásai vannak és teljesen más személyiség lesz amikor intimitásra kerülne sor.


Érdekes kapcsolatunk van, ugyanis sokat vagyunk együtt, bízik bennem, keresi a társaságom, együtt alszunk, sokat van nálam, azonban nincs szex, miközben ő is elmondja, hogy vágyik rá. Az ő elképzése persze teljesen rossz ami a szexualitást illeti; sötétben, előjáték nélkül, gátlásokkal tűzdelve.

A probléma nem én vagyok hanem ő, pontosabban a gátlásai és az önmagától való félelem. Hiába a tömérdek mennyiségű bók, az odafigyelés a gyengédség, a kommunikáció.. az érintésen és a csókon túl egyszerűen leblokkol.


Sosem tapasztalt erőszakot, sosem volt még férfivel.


Érdekes mert egyébként huncut, incselkedik. Fehérneműben még bátor.. aztán ha lekerül a fehérnemű onnét mintha elvágnák megszűnik önmaga lenni.

Számtalanszor kértem rá, hogy fogadja el a testét mert úgy gyönyörű ahogy van. Hiába.. Még tükörben sem néz magára.


Orálisan kielégít, azt élvezi is szereti adni, kapni viszont nem, háromszor futottunk neki kétszer még úgy állított le, hogy a bugyija rajta volt, harmadszorra a bugyi lekerültével reszketni kezdett összekuporodott és elhúzódott tőlem.

Rettentő.


Azt mondja szeret és számára az is elegendő ha orálisan kielégíthet engem, őt viszont hagyjuk ki a szexből.. nyilván ez teljesen egészségtelen, hiába unszolom a szakembertől teljesen elzárkózik. Borzasztóan makacs, és tényleg szeretnék vele maradni de ez normális szex nélkül nem fog menni, holott remek nő.


Hogyan hagyná hogy segítsek neki?


27f, 24n (4 hónapja együtt)



2018. szept. 9. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Az ellenkező irányba tovább!

Nincs jogod beleavatkozni más életébe. Ha ő azt mondja, jó neki így, azt tiszteletben kell tartanod. Vagy elfogadod a játékszabályait, vagy békén hagyod.

2018. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Inda12345 ***** válasza:
teljesen sötétbe us próbâltátok?
2018. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Azt mondja szeret és számára az is elegendő ha orálisan kielégíthet engem .....Hogyan hagyná hogy segítsek neki?" A kérdésedet sem értem, mert az idézett rész alapján neki nem kell segitség. Neked van bajod vele!!! (4 honapja vagytok együtt és teljes változást akarsz nála.)
2018. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megfogtad már neki egyáltalán?

Nem fütyije van véletlenül?

2018. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem próbáltuk teljesen sötétbe. És nem is fogjuk, ugyanis az messze nem normális. Gyertyafénynél/hangulatvilágítással próbáltuk, de nem jutottunk úgy sem sokáig, nem volt partner benne, leblokkolt.


3? Mert számomra az ő orgazmusa fontos? Szeretnék neki örömet okozni..


Nincs fütyije:) :D

2018. szept. 9. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A jó szex szintén a kapcsolat alapja hiába vannak akik ezt hülyeségnek tartják. Szexuális téren nem illetek össze. Ha ő nem hajlandó nyitni erőszakkal nem fogod tudni rávenni.
2018. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld beszéltetni az eddigi életéről, hátha megtalálod azt a traumát, ami ezt okozta. Azt kell kibeszélni, tudatosítani, feldolgozni. Lehet, hogy kiskorában meglátta szexelés közben a szülőket, vagy volt egy mutogatós bácsi, vagy családtag, vagy ki tudja. Sok türelem kell hozzá, és a legfontosabb, hogy ő is fogadja el, hogy nem ez a normális. A fokozatosság célravezető lehet.
2018. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!