Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrös lányok, akik a puncitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös lányok, akik a puncitokon nagy bozontot hagytok! Miért? Nem mondom, nekünk férfiaknak (egy részünknek) izgató. Főleg ráspriccelni. De benneteket mi motivál, miért hagyjátok meg?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Megvéd ! Nem vicc ! Így sokkal egészségesebb !

Olvass utána ! 😉😊

2018. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Az is egy védelmi funkció, még ha nem is esztétikus és nem túl elfogadott a mai világban. :)
2018. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Számomra evidens volt, hogy ott hagyom, aztán cikiztek miatta (véletlenül meglátták; öltözködésnél látszott) és elkezdtem borotválni. Nagyon macerás volt, a semmiért. Persze, ha szerzek valakit, akinek nagyon nem tetszik, utálná, akkor leborotválnám, de nekem így sokkal kényelmesebb.

Csak itt gyk-n jöttem rá egyébként, hogy van akinek tetszik. Így megnyugodtam, és ha valaki legközelebb mondd valamit (bár ez régen volt) akkor megmondhatom neki, hogy foglalkozzon a saját testével.

2018. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Mert macerás eltávolítani. Mert erzékeny a bőröm. Mert vedelmi mechanizmusa van.

S mert nem zavar.

2018. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Ezt kérte a párom

Jo a változatosság

2018. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert nehéz leszedni. Ráadásul mindig bevörösödik, begyullad, és az nem csak fájdalmas, de hetekig baromi ronda is. Nagyon vékony, érzékeny ott a bőr, nem mindenki bírja a borotválkozást. (Egyébként gyantával sem jobb a helyzet, a krém meg csak foltokban távolítja el a szőrt). Azt hiszem, kénytelenek lesznek így elfogadni a férfiak, bár egyébként ez a természetes és normális állapot, hiszen a szőrnek fontos védelmi funkciója van. Csak kérdezd meg bármelyik nőgyógyászt.
2018. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Mert megspórolok magamnak egy csomó fájdalmat. A szemérem dombomon nagyon be tud gyulladni, pattanásos, gennyes lesz. És baromira fáj még a bugyi viselés is.

Próbáltam már gyantát, többféle borotvát... de semmi nem jött be.


Úgyhogy nekem ennyit nem ér meg a dolog.

2018. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert nagyon sok és erős szőrzetem van. Ha leborotváltam, egy óra múlva már durván szúrós volt, majd minden bikinin, bugyin átszúrt és meredeztek ki a bikinialsóból a szőrszálak. Elég a lábamat, karomat,stb. borotválni.
2018. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Több oka is van ha meghagyom.1:szeretek guggoló állásba pisilni nyílvános wcn és az egy horror ha csupasz simán lepisilhetem a bátyám.2:mert a párom épp úgy szereti,szeretné,nem zavarja.3:nem megyek fürdőbe meg úszni és sok időbe telik leszedni meg macerás.Nem vagyok fóbiás a saját szőrömtől.
2018. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Gatyám.Most jutottam el arra a szintre hogy kinyomom az autokorrektet.
2018. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!