Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek 30perc vagy annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mjanos24 kérdése:

Nőknek 30perc vagy annál több, , idő kell az orgazmushoz?

Figyelt kérdés

Melyik pózban lehet a g-pontot elérni?

G-pont hol található?

Méret számít vagy a póz a g pont eléréséhez?



2018. szept. 10. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő
2018. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Változó. Nagyon partner függő. Valakivel 3perc de van, hogy 30perc is kevés. Magamnak 2perc. n
2018. szept. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon változó
2018. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeméremcsontnál található rögtön a bejáratnál

Számit minden

Nem mindegy hogy milyen szögben hatol be a csávó

De mivel eléggé lent van a szemérem csont így egy kisebb pénisz is tud orgazmust okozni

A szex milyenségétől függ h 10 perc vagy fél óra

De nekem anikor jót éreztem az kanál pozban volt illetve kutya póz de elmenni nem tudtam csak majdnem

2018. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem számit a méret .egy kettő ujj kell hozzá.

Nézd meg a videót.

Minden nőnél mas idő kell az orgazmushoz.

Van kinek kettő perc van kinek fel óra.

Egyénenként változó.

2018. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az exemnek rendszerint 5 perc elég volt és előbb ment el, mint én. :) Szóval mítosz megdöntve. Egyéne válogatja.


27/F

2018. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Női g pontot,strap on felcsatolhatos müpénisz el is el lehet érni?be mentem a szexboltba gumit venni!és volt időm szétnéztem!Férfiak számára olyanokat találtam,nem gondoltam volna van!strap on felcsatolhatos müpénisz ,üreges!vagy olyan gumi ami paráztákkal van tele ,gondolom női orgazmus miatt!?,van olyan. Ami meg hosszabbítja férfi méretét!vagy 3db karika ,egyik késleltetti hogy a férfi elne élveszen a másik kettő pedig a női orgazmus segíti elő!, ezzekről mi a véleményetek?ezek is segíthetnek a orgazmushoz a g pont hoz?ezek a segét Eszközök is segíthetnek benne g ponthoz?
2018. szept. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!