Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom biztosra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra egy nőnél, hogy elélvezett?

Figyelt kérdés

Ti könnyedén tudjátok szimulálni az orgazmust, így kíváncsi vagyok, milyen az, amikor ténylegesen elélvez egy nő ?

Összehúzódik a hüvelye, vagy például még mi ?



2018. szept. 11. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor remeg a combom ha elmentem. Amúgy nem. Meg lüktet a hüvelyem még 10 percre rá utána is.
2018. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyögés, a hüvely ritmikus összehúzódása, sok és síkosabb hüvelynedv termelődése orgazmus után. Test kimerevedése. Én még szoktam ilyenkor valamit markolni nagyon erősen is.
2018. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Neked nem valo nő....
2018. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szomszéd is kimegy egy cigire akkor biztosan jó volt! :D
2018. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom nálam hogyan szokott lenni, hátha segítek ezzel:

Mikor elélvezek akkor nagyon durván tudok szorítani, karmolni. Hangosabb vagyok, és ugye amit írtál is, a hüvely ritmikus összehúzódása. Ja meg amint vége az orgazmusomnak és kielégültem egyből lazul a szorítás, és utána már nem is karmolok. Miután elélveztem nem is lehet velem nagyon mit kezdeni mert meg se tudok mozdulni, olyan leszek mint egy darab rongy. :D

18L

2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!