Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is imádják elhúzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is imádják elhúzni a maszturbálást, hogy a végén mennyiségben és minőségben is felülmúlják a rövidebb maszturbálást?

Figyelt kérdés

Mi volt az eddigi rekordotok időben?

Nők tapasztalata is érdekel.



2018. szept. 11. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En is imádom elhúzni, de nem mindig van türelmem hozzá.
2018. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem húzni. Nem mindig tudok időben lelassítani, megállni. Úgy érzem, ha túl hamar elmegyek, bennem levő fantáziákat nem sikerült megélni.
2018. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem lesz jobb és több, hogy ha elhúzom. Nekem más tényezők befolyásolják. Nekem az ejakuláció elve sohasem akkora eufória. Van, hogy elhúzom, de ez sok minden miatt van. Van, hogy kísérletezem és van, hogy azért hogy többször átéljek adott pontot ami kellemes még az ejakuláció előtt. Illetve ha elhúzom és csinálok a végén 1-2 dolgot, akkor egymás utánba többször is el tudok menni. Attól függ, hogy mennyire voltam éppen ügyes, mennyire volt jó az időzítésem az hogy az első is kellemes, vagy sem. Ha nem csináltam mindent jól, akkor az első nem, hogy kellemes nem lesz, még kicsit kellemetlen is. De a többi mindenképpen jó lesz. Persze egyre kevésbé lesz meg az indíttatás, hogy tovább csináljam. Ált. csak 2-3x szoktam. De volt már, hogy kitartottam a 4-ig. Ezt úgy kell érteni, hogy elmegyek és állva marad és kb. 5 percenként jön egy újabb. De ehhez az egész herce-hurcához általában nincs erőm, se időm. Gyakrabb, hogy rárántok csak gyorsan.
2018. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én szeretem elhúzni,szerintem nagyon izgalmas a hosszú út az orgazmusig.Nekünk lányoknak több lehetőségünk van,bárhol jó ha simizem,és nem kell kapkodni.
2018. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog, szeretem, de ha túl sokáig húzom, elkezd fájni a prosztatám. Viszont olyankor mindig hatalmasat élvezek.
2018. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen szeretem elhúzni...

a rekord eddig 1 óra :)

2018. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam elhúzni de nem túl gyakran és a rekordom 1,5óra
2018. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhuzni azert jo,es szert lenne jo meg tobb ideig elhuzni,mert nafyon kellemes,erzes az egesz.aki turelmes,van akaratereje tud lassitani,megall,aztan ujra ateli a legjobb folgot.de egyszer eljon sz smikor mar nem lehet,es ez sztem a kegjobb pillanat,es al erisebb is az elvezet
2018. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!