Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az aktuális fèrfi partnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktuális fèrfi partnerem mièrt nem tud mellettem kielègűlni sehogy?

Figyelt kérdés
Nagyon szègyellem,hogy 39 leszek ,ès voltam èn is több fèrfival,ès vagy így vagy úgy eltudtak durranni.Orálisan is elègítettem ki fèrfit többször.Ő azt mondja èlvezi az orált ettől függetlenűl,ami látszik is rajta,a rezdülèsein is,ès sokszor jókedvvel vál meg tőlem.Elèg sokáig teszem neki,ami tetszik neki.Ez a teljes eldurranás hiánya nekem problèma inkább nem neki.Ő sehogy sem durran el.Mondogatja is ,hogy ne idegesítsem már magam rajta,ès ne lelkizzek.Majdnem napi szinten talizni akar velem.Szeret velem lenni.Most tudom alap lenne,hogy eldurrantsam.

2018. szept. 12. 05:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok a párommal! Mar mindebt kipróbáltam. Ő is 39 éves. Azt mondta sose ment el könnyen. Ha magának csinálja akkor simán elmegy. Én minden praktikámat bevetettem már amitől mások pár perc alatt eldurrantak. Ő állítja hogy leszophatatlan és soha senkinek sem sikerült ne izgassam magam rajta... engem mégis rettentően rosszul érint.
2018. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó nem durran el. De punciba sem? Gumiztok..? Amúgy addig nincs gáz, ameddig kemény, mert akkor kíván
2018. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amig van merevedése addig nincs baj és biztos több inger kell neki!
2018. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor van ilyen, ha új párom van, és még nehezen tudok feloldódni előtte. Nem gáz, örülj neki, hogy nem félperces pasit fogtál ki. Nekem is gond, amikor erre a Nő bestresszel, hogy biztos nem kívánom, meg nem elég vonzó stb... Ez még le is lohaszt, onnantól meg teljes a kudarc. Sztem ne feszülj rá, kezdjétek kölcsönös orállal, majd mehet minden, és befejezitek úgy, ahogy a kedvetek tartja. Pár alkalom után biztos jobb lesz, ha kölcsönösen megnyíltok egymás előtt.
2018. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert homoszexuális és ezt próbálta már óvatosan (virágnyelven) tudomásodra hozni, de nálad még nem esett le a tantusz. Meg akar nősülni alibiból.
2018. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hülye vagy.
2018. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csinálj neki manuális csúcsot a végén, és ha eldurrant, kezdhetitek előlről.


Lehet hogy üres tárral megy hozzád mindig, mert a másik kiszípolyozza! Nem kell aggódnod, ha nem élvezné, nem menne!

2018. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!