Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy a szexnél több idő kell hogy elelvezzek, mint a kezemtől?

Figyelt kérdés

Nehezen élveztem el, nagyon koncentrálnom kellett. Pedig ez volt az első szex. És sokan azt mondják hogy az első szexnél hamar elélveznek a fiúk. De nálam pont az ellenkezője volt.

Ez baj?


2018. szept. 12. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

dehogy baj

ez a jó

2018. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor magad vagy, magadnak szabályozod a dolgokat. Ha van társad, jó esetben rá is figyelsz. De amúgy nem a gyorsaság, hanem a minőség a fontos, ha érted, mire gondolok.
2018. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miért? nem volt jó? Én kb. 3 mp alatt elsültem amiko először beraktam a finom meleg punciba :)

De hát legyen ez az én problémám...

2018. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen baj mert a kezedhez vagy szokva !
2018. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj
2018. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak azt jelenti hogy te jobban ismered a tested és hogy mi a jó neki de ezzel mindenki így van.

A partnered viszont nem tudja hogy mi jó neked, ezért sokkal hosszabb az aktus.

2018. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez teljesen normális, ugyanis egy punciban teljesen más impulzusok érik a farkadat, mint amikor a megszokott módon saját magadnak csinálod... Nem baj, most majd " átszokhatsz" a puncira...
2018. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel már nagyon régóta.
2018. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!