Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik mi volt eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik mi volt eddig a legmegalázóbb amit csináltatok szex közben a partnerekkel?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Hátrakötöztem a kezét és összefogtam a hajával (vagyis a haját is húztam). A másik kézzel pedig pálcával csapkodtam a fenekét, miközben hátulról dugtam.
2018. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ráélveztem a földre, a lányra pórázt tettem, odahúztam a spermához és felnyalattam vele a földről. Csak jelzem, hogy ezt a lány is akarta, és örömmel csinálta, szóval nem kell azt gondolni, hogy egy könyörtelen szadista vagyok. :D
2018. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát azért ez már magas labda utolsó.Nem csak maga a megalázás ettől beteg is lehet...
2018. aug. 27. 23:45
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező a sperma még nem okozott betegséget senkinek max terhességet de szájon át az se lehetséges

24N

2018. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Arcon és szájba köpés, csicskáztatás. Jó ideje kedvelem ezeket. Az előző témához én is hozzászólok: megfelelő körülmények mellett egészséges marad a lány a padlónyalás után is.
2018. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A padlóról nyalta fel a spermát..
2018. aug. 28. 01:28
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
És? Ha nem hónapok óta erjesztett szar vagy hús volt ott előtte, akit egy egészséges embernek semmi baja nem lesz tőle, illetve az ember jobbára takarít, tehát nem kéne, hogy koszos legyen a padló. Mellesleg a padlóra élvezés és felnyalatás nem egy ritka dology, nem kell túlgondolni.
2018. aug. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Én telepisáltam a száját, amit rendesen nyelt is. Utána pedig melytorokkal ellentmondást nem tűrően durván tövig dugtam a száját és kihányattam vele.
2018. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a dominancia nem feltétlen azt jelenti, hogy alázni kellene a másikat.

Aki olyasmit válaszolt, az egy kissé fogalomzavarban szenved azt hiszem.

33/F

2018. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megalázó annak, aki annak éli meg. Nekem semmi megalázó nincs abban, ha a párom ezeket tenné velem, ellenben mástól nem viselem el, mert csak benne bízom.
2018. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!