Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Édeshàrmasról vélemények,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édeshàrmasról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel szexen kívül nincs köztünk màs mint pl.szerelem vagy ilyesmi.

Nagyon jó a szex, többször beszélünk arról ki mit szeretne, vagy mit próbàlna ki.

Többször rákérdeztem volt e màr 2 nôvel, a vàlasz nem volt, de kipróbàlnà egyszer.

Mivel most lesz a 40.szülinapja,arra gondoltam meglepem plusz egy nôvel, ô is kényeztethetne mindkettônket, mi is ôt, és én is a nôvel.

Nekem is fura lenne, sosem voltam hàrmasban és nôvel sem,de egyszer élünk.


Mit gondoltok, esetleg van tapasztalatotok ilyenben?

Hol tudnék diszkrét partnert talàlni ehhez, aki hasonló korú mint én.(25-30közötti) nem hivatàsosat szeretnék.

Pasik ti örülnétek ilyennek? Természetesen olyanok akik nem szerelmesek,csak szexelnek mint mi. A pàrommal nem tudnék így lenni, és végignézni, hogy màst dug.


2018. szept. 12. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Állj be a hosszú sorba,10 év alatt összejön,ha mindketten 10/10-esek vagytok.
2018. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ez minden vágyam.
2018. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos soha nem fog teljesülni pedig bármit megtennék érte
2018. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne add fel...én sem adom... Nem szabad! :)
2018. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szerelem nem zavar be egyik oldalról sem akkor nem hiszem hogy baj lesz belőle.
2018. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nagyon is örülne , én is oda vissza lennék a gyönyörtől !!
2018. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 golaandi ***** válasza:
Most mi a baj a hivatásossal? Hogy fizetni kell érte? Hidd el, nagyrészük szereti is csinálni, persze nem mindenkivel. Együtt választottok, előtte találkozhattok vele. MLegalább tapasztalt lesz, egészségügyileg rendben, nem egy zsákbamacska...
2018. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem találtok 3.nak csajt
2018. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha férfi is jó lenne harmadiknak írj!

Akár egyébként is ha kérdeznél egy férfitől valamit.

2018. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmmel és a pasijával csináltuk. Barátnőm megsértődött rám, az lett a vége, de én élveztem.
2018. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!