Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már a popsinyalást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már a popsinyalást? Én adtam már (lánynak! ), de kapni még nem. Viszont izgat, mert nagyon tetszett, akinek csináltam. Tapasztalatok? Hogy "vettétek" rá a partnereteket? 25F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszett amikor nekem csinálták ,igazából semleges volt

Se jot se rosszat nem éreztem

Kb annyira izgatott mintha a kezemet nyalta volna

Lehet rosszul vagyok össze rakva de semmi izgato örömöt nem éreztem

Mondjuk ha párom kérne tolem megtenném neki de nekem ne csinálja mert felesleges

N

2018. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt részem se adni, se kapni.

De lányként én előbb csinálnám lánynak, mint férfinek.

Ez persze csak az én véleményem, volt olyan férfi ismerősöm aki imádta és a barátnője is imádta neki csinálni.

Szerintem ha a lány annyira nem akarja semmivel se fogod tudni rávenni, de ha kicsit fogékony a témára akkor nyert ügyed van. Ha eléggé szeret, akkor úgyis sokat fog neki számítani, hogy neked jó legyen.

2018. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem se tetszett mikor nekem csinálták. Semleges érzés volt. Csináltam már pasinak mert megkért ő élvezte.

23/l

2018. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Én már nyaltam ki a pasimat. Én is élveztem, ő is. :) L
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem megmondja a főnököm hogy vagy nyalom a seggét vagy nincs béremelés, így kezdtem


25/l nagy seggű

2018. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Úr isten enyi beteg embert

Ez a leg undorítóbb dolog a világon

2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Én csajoknak imádom csinálni, persze az ápoltság alap. Nekem viszont nincs igényem rá, hogy ugyanezt megcsinálja, hülyén érezném magam abban a helyzetben, meg az már számomra nem gusztusos. De egy fincsi női fenék az nagyon izgató.
2018. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Fujj
2018. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Én minden lánynak csinálom, és akad 1-2, aki viszonozza is. Ennyi. :)

#2: "...lányként én előbb csinálnám lánynak, mint férfinek." (Zene füleimnek!) :)

2018. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Engem piszokul fel tudott izgatni amikor az expartnerem ilyen formában kényeztetett.

23N

2018. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!