Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a terhes fiatal lányok masztizására verni. Ez azt jelenti, hogy perverz vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a tehes fiatal lányok.


De ha "józan" ésszel gondolkodom akkor nagyon elítélendő, hogy babával mutogatja magát.


2018. szept. 12. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi jó benne?
2018. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy perverz, szerintem is nagyon szexik a terhes nők. És ne feledd, sokuknak meg is nő a libidójuk a terhesség alatt. F 40
2018. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szép látvány, meg izgató, hogy ott van egy baba.
2018. szept. 12. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze nem rossz es nagyon szexik !!
2018. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem már sok...
2018. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Már hogy ne lenne perverzió a terhességre felizgulni..?
2018. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
#2 vagyok. Még annyit tennék hozzá, valójában nem a babát mutogatják, de egy szépen kerekedő has, a tejtől megnövő, duzzadó, feszes cicik nagyon szexik tudnak lenni. Az már nekem is sok amikor közösségi oldalakra kitesznek mindenféle röngten, uh felvételt, meg az egy napos csecsemőt is, na ott tényleg szegény babát mutogatják.
2018. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Mára kikapcsolom a zinternetet 🙄
2018. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennek talán az lehet a pszichológiai magyarázata,hogy azoknak tetszenek a terhes nők,akik nem igazán szeretnének gyereket.Vagy félnek,hogy teherbe ejtenek valakit.

Így talán ez váltja ki az izgalmat,ez lehet ilyen tudat alatti dolog,hogy egy terhes nő már megint nem lehet terhes.


De ez csak egy tipp.

Biztos vannak,akiknek csak pusztán azért,mert szeretik a teltebb lányokat,pl kicsit meghíznak,nagyobbak lesznek a mellek.

2018. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább buta vagy hogy nem tudsz barátnőt szerezni.
2018. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!