Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a férfiak nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak nagyobb része nem szeret orális kényeztetést nyújtani?

Figyelt kérdés

Konolyan érdekelne a kedves Hölgyek véleménye? Milyen arányban találkoztatok olyannal, aki szerette nyújtani és jól is csinálta? Barátnőitek/ismerőseitek története is jöhet.


Én magam nagyon szeretem a feleségemnek csinálni! 28/F



2018. szept. 13. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem így van, de most magamból indulok ki. Én nagyon szeretem csinálni, persze csak ha kellően aranyos, és bájos a nő/lány.


Legfőképpen a félénk/szűz/ nagyon kiéhezett lányokat szeretem, és nem azért, mert egy tapasztaltat nem tudok lehengerelni az érzelmi intelligenciámmal/ szexuális rátermettségemmel, hanem mert nekik gyönyörűen csillog utána a szemük ^_^


Most is nagyon szívesen csinálnám. 29F

2018. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eddig mindegyik partnerem szívesen kinyalt, de egyik sem tudott a csúcsra juttatni vele. Így ez nálunk arról szól, hogy ők kiélték ezt a vágyukat, és mentünk számomra érdemesebb technikák felé.


Nem tudom érdemben megválaszolni, hogy mennyire voltak ügyesek vagy bénák, mert nekem sosem okozott extra örömöt ha nyalnak. Se olyan férfival aki állítólag nagyon jól tud nyalni, se azzal aki rajtam fejlesztette ki ezt a tudását (így nem is voltam valami hasznos tanulás szempontból a számára, remélem legalább a kövi barátnőjével több szerencséje volt)


Barátnők történetét nem tudom. Amíg voltak akkor sem beszéltük ki a nemi életünket.

2018. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaz, én lennék a nagyobb része.


F/43

2018. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Igaz, de cserébe az összes elvárja, hogy nagyjából minden nap letuszkolhassák a farkukat a barátnőik torkán.

Bárcsak lezbi lennék :(

2018. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom igaz-e, én tényleg nem szeretek nyalni.

Persze szoktam, mert eddig minden nő igényelte akivel dolgom volt, de ha valaki esetleg nem igényelte volna, örömmel kihagytam volna.

Cserébe viszont én se várom el senkitől, hogy leszopjon.

Szerintetek így lehetetlen ma már párt találni?

2018. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

4!


Inkább írni tanulnál meg! Nem lezbi hanem leszbi!

De az még undorítóbb.

2018. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz. Eddig olyan férfiakkal hozott össze az élet,akik nagyon szerettek nyalni és folyton ezt akarták :)

Mindenhol ezt hallom kb.

2018. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz. Én is ezt tapasztaltam. Mondjuk az egyiktől megkaptam hogy fura az ízem, szóval lehet hogy velem van a baj. :/
2018. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretek. F 40
2018. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8!

Látod? Ha kellemetlen valami akkor miért kéne azt a számba venni?

2018. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!