Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? /F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem rég beszélgettünk és megkérdezte hogy engem mi hoz lázba, és mondtam neki hogy az igazán nagy bimbó udvar ami nagyon lázba hozna, de élőben akkora nagyot még sosem láttam, csak képeken és videókon, mert nem volt olyan barátnőm. A baratnomnek kicsi bimbó udvara van, de mondtam neki hogy ez sem rossz attól, csak élőben még sosem láttam olyat, stb. Aztán ma csak random felhozta a témát hogy tudja hogy engem nagyon izgat ez a dolog, és mondta hogy az egyik barátnőjének akit én is ismerek, nagyon nagy a melle, és elmondása szerint a bimbó udvara is, kb fél fej méretű ha nem nagyobb. És mondta hogy megbeszélte azzal a barátnőjével hogyha benne vagyok, átjön és megmutatja, és meg is foghatom, bekaphatom, stb de semmi több és nyilván úgy hogy a barátnőm is ott van közben. Mondtam neki hogy gondolkodom rajta még es mondta hogy ha igent mondok, rögtön át is hívja és mivel közel lakik, pár perc alatt át is ér.. De nagyon meglepodtem hogy ilyet is megtenne értem a barátnőm.. És mondta hogy őt nem zavarná ha csak ennyi történik. Szerintetek mit csináljak, bele menjek? Mit gondoltok erről?

2018. szept. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha a barátnődnek ez belefér, akkor miért ne. Figyelj, ha nem élsz ezzel most, hidd el meg fogod bánni. Ha engem ennyire felspanolna ez és megteremnték hozzà a lehetőséget, biz isten igent mondanék!

Az, hogy mit fogsz vele csinálni meg a helyzet hozza.

N

2018. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolom, hogy nincs véletlenül a barátnődnek egy kis leszbikus hajlama?
2018. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fura az biztos, én nem azt mondanám hogy ejj mit meg nem tesz értem a bnőm hanem hogy eszem fhaszom megáll egy ilyen nővel inkább nem kérnék többet!

Nem hinném hogy van benne enyhe homokosodási hajlam csak inkább ez nálam beteges mintsem nagy gesztus.

2018. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát őő, ha mondjuk a barátnőd később előjön valami olyasmivel, ami őt izgatja fel de te nem rendelkezel vele? (pl. x cm hosszúságú / vastagabb farok, ami neked nincs - mindegy, hogy amúgy kielégíted rendesen)


A f4szhosszúságos példa sarkítás, de benne van a pakliban, hidd el. Én nem mennék bele ilyesmibe. Ha szeretem a nőmet, akkor csak az ő csöcse érdekel. Hosszú kapcsolat esetén nyilván kissé elkalandozik az ember gondolatban, de akkor frissítsétek fel a szexet. Másik nő bármilyen szintű bevonásával csak ártasz a kapcsolatodnak. Akkor is, ha ő ezt nem méri fel.

2018. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátapám...

Ez éppen annyira hihető, mint Orbán V. erkölcsi bizonyítványa.

2018. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!